Útěk z policejní stanice v pátečním demu Resident Evil 2. Máte pouze 30 minut!

Nejočekávanější hra ledna se blíží. Plnohodnotná předělávka kultovního akčního hororu Resident Evil 2 vyjde 25. ledna na počítače a současné konzole od Sony a Microsoftu. Capcom, jak bylo dříve spekulováno, hodlá hráče navnadit a umožní jim si remake zahrát v předstihu. Již v pátek – 11. ledna – bude pro PC, PlayStation 4 a Xbox One dostupná demoverze s ochutnávkou jedné scény. V té se musí Leon S. Kennedy dostat z policejní stanice v Raccoon City, která je plná zombíků.

Takzvané 1-Shot Demo (jak se demoverze jmenuje) má několik omezení. Tím prvním je, že bude dostupné pouze do 31. ledna 2019. Poté z nabídky zmizí. Druhé omezení se týká délky dema. Ukázka má časový zámek nastavený na 30 minut. Třetí omezení je tím nejdůležitějším. Na útěk z policejní stanice máte opravdu pouze 30 minut. Pokud vám první pokus nevyjde, a ještě vám zbývá čas, můžete se pustit do dalšího pokusu, ale jakmile dohromady nahrajete půl hodiny, tak se demo zamkne a vy už si nezahrajete. To je zajímavá taktika Capcomu, nemyslíte? Alespoň, že na konci dema uvidíme nový trailer, ať už dopadneme jakkoliv.

[reklama]

„Hrajte rychle a pečlivě, chcete-li vidět konec dema. Ujistěte se, že jste našli některé z užitečných předmětů kolem vás, abyste měli šanci proti nepříteli. Může být lákavé eliminovat všechny zombie, které vám stojí v cestě, někdy je ale lepší se plížit a nepozorovaně problém obejít,“ radí Capcom, který úmyslně vybral tuhle těžkou scénu.

Resident Evil 2 je remake hry z roku 1998. Tvůrci se neomezili pouze na zdokonalení grafického designu, ale zaměřili se téměř na všechny prvky. Velkou změnou je pohled, tentokrát vše uvidíme z kamery za zády protagonisty.

[reklama]

, , , , , , , ,

Resident Evil 2

Hororová akce Resident Evil 2 se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek.

Datum vydání: 25.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Resident Evil 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře