V Call of Duty: Black Ops 4 vypukla zombie apokalypsa

Nebezpečné plížící se mrtvoly jsou úplně všude. V Call of Duty: Black Ops 4 vypukla apokalypsa s novou operací pojmenovanou Operation Apocalypse Z, která ovlivňuje battle royale režim Blackout a držitelům Black Ops Passu přináší tři nové multiplayerové mapy a novou zombie kampaň nazvanou Alpha Omega.

Nejprve se podíváme na bezplatný obsah. Všichni majitelé Call of Duty: Black Ops 4 ve verzi pro PlayStation 4 (na PC a Xbox One se dostane později kvůli časové exkluzivitě) obdrželi novou aktualizaci Blackout módu. V tomto battle royale režimu začala zombie apokalypsa, která sluneční oblohu proměnila a krajinu pohltila mlha. Zombíci vysáli většinu života na venkově a donutili přeživší hledat úkryt v hluboké mlze. Navíc v řece místo vody teče krev a mapa Alcatraz je poprvé představena ve své noční verzi společně s novými typy nemrtvých.

[reklama]

V multiplayeru a Blackoutu je k dispozici nový specialista. Reaper byl vytvořen s využitím nejmodernějších technologií. Jde o bojového robota vybaveného velmi účinným minigunem a speciální vlastností, která mu umožňuje, aby jeho nepřátelé na krátký čas nemohli využívat minimapu.

Operation Apocalypse Z do Zombie režimu přináší nové dárky a lektvary, které se nachází na všech zombie mapách. Na černém trhu pak naleznete doplňky pro zbraně, kostýmy, gesta a další vybavení.

[reklama]

Dostáváme se k placenému obsahu pro majitele Black Ops Passu. Těm nová operace přináší tři nové multiplayerové mapy. Der Schatten je rozsáhlá multiplayerová mapa zasazena do vesnice vysoko v rakouských Alpách. Obec se nachází ve stínu hradu „Der Eisendrache“. Druhá mapa hráče zavede hluboko do bažin a třetí je vylepšenou verzi původní Black Ops mapy Havana. Nabízí středně velký bojiště ve sluncem zalitém kubánském městě v době studené války.

Tím nejdůležitějším v rámci Black Ops Passu je bez debat nová zkušenost v Zombie režimu. Kampaň Alpha Omega si mohou hráči poprvé zahrát za postavy Primis a Ultimis, aby získali nový pohled na příběh. Očekávejte rovněž nové zombie hordy, hádanky k řešení a spoustu různých easter eggů.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře