V Cyberpunku 2077 budeme mít k dispozici vlastní garáž pro různá vozidla. Děti a NPC nezraníme

Tvůrci Cyberpunku 2077 ze studia CD Projekt RED pokračují v poodhalování nových informací o hře prostřednictvím krátkých videí zveřejňovaných na sociálních sítích, díky čemuž máme k dispozici další detaily. Hlavní designér questů Paweł Sasko kupříkladu odhalil, že ve hře budeme mít k dispozici vlastní garáž, v níž budete moci přechovávat větší množství aut i motorek. Zapomeňte tedy na to, že se budete moci po městě Night City prohánět s jediným autem. Každé vozidlo je navíc vybaveno rádiem, takže nebude problém za jízdy poslouchat různé styly hudby.

Jak už víme, součástí herních mechanik a rozvoje postavy nejsou pouze skilly, které lze postupem času upravovat a využívat ke zpřístupnění odlišných cest napříč úrovní či různých způsobů řešení úkolů. Při tvorbě postavy hraje roli také životní dráha (lifepath). Dosud jsme věděli, že lifepath jakožto definice původu umožní zažít jeden ze tří různých úvodů příběhu. Podle slov ředitele tvorby questů Mateusze Tomaszkiewicze však životní dráha ovlivní i průběh hry. Pokud jste tedy původem z ulice, můžete mít snazší komunikaci s různými gangy. A jestli jste si při tvorbě zvolili minulost spojenou s korporátním sektorem, můžete se těšit z lepšího porozumění korporacím.

[reklama]

Jak informuje například server DSOGaming, tvůrci na sociálních sítích navíc potvrdili, že nebudete moci útočit na děti nebo NPC, které jsou důležité pro příběh. Jinak ale můžete být při kontaktu s obyvateli Night City tak násilní, jak jen chcete. Akorát musíte počítat s tím, že agresivita může mít občas nepříjemné následky.

Cyberpunk 2077 vyjde 16. dubna 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Všechny tři verze nabídnou české titulky.

[reklama]

, , , , , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře