V Days Gone prožijeme emocionální cestu, budeme střílet, jezdit na motorce nebo utíkat před hordou freakerů

Days Gone je letošní první – a snad ne poslední – velká exkluzivita pro konzoli PlayStation 4 od Sony. Vychází přesně za měsíc a vývojáři se nás snaží navnadit novým příběhovým trailerem, který má v sobě vše, co by měl mít. Ukazuje emocionální a nesnadnou cestu hlavního hrdiny Deacona, střelbu, snahu přežít pandemii a útěk před hordou freakerů.

„Vždy jsme říkali, že Days Gone je příběhová open-world akce. Klademe důraz na příběh. Když jsem naposledy hru hrál, zaměřil jsem se pouze na příběh a trvalo mi ho projít přes třicet hodin. A můžu vám říct, že je to docela emocionální cesta,“ napsal John Garvin, kreativní ředitel v Bend Studio.

[reklama]

„Days Gone přináší příběh o ztrátě a lítosti. V roce 2016 jsme vám ukázali trailer, v němž Deacon vzpomíná na svou ženu Sarah, jedinou ženu, kterou kdy miloval. Začátkem roku jsme prezentovali minulost i přítomnost milostného vztahu a Deacona, jenž bude riskovat svůj život i za zničenou fotografii své ženy. Pak jsme ukázali příběh o bratrství s přítelem Boozerem, který bojuje po boku Deacona v nebezpečném světa,“ pokračuje Garvin a dodává:

„Days Gone je příběh o boji a přežití. Všechno v tomhle světě se vás snaží zabít: Freakeři, infikovaná zvířata, jiní přeživší. To jsou všechno důležité pilíře našeho příběhu. V dnešním příběhovém traileru uvidíte zmíněné příběhy se Sarah, Boozerem a Deaconem. Chceme se vyhnout spoilerům, ale můžete vidět pár zajímavostí.“

[reklama]

Deacon St. John, bývalý motorkářský psanec a dnes lovec odměn, na své cestě potká řadu různých postav, některé mu budou chtít pomoci, jiné ne.

Days Gone vyjde 26. dubna 2019 na PlayStation 4 s českými titulky.


Zdroje: tisková zpráva

, , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře