V Dragon Age 4 může být multiplayer, nasvědčuje inzerát

Společnost Electronic Arts prosazuje, aby v jejich hrách byly online prvky, které přimění hráče se po dohrání příběhové kampaně do hry pravidelně vracet a třeba utratit nějaké ty dolary za skiny a další nepotřebné věci nabízené v mikrotransakcích. Volitelný multiplayer byl ve hrách Dragon Age: Inquisition, Mass Effect: Andromeda i v Mass Effect 3. Dle inzerátu bude i v připravovaném Dragon Age 4.

Prozradil to nábor nových zaměstnanců do studia BioWare. Zkušený tým hledá technického ředitele. Na seznamu úkolů má řízení inženýrského týmu. Důležité pro nás ale je, že zájemce o tuhle pozici má mít zkušenosti s vývojem her pro více hráčů. Pravděpodobně půjde opět o PvE styl jako v Dragon Age: Inquisition, hráči se tedy společně vydají do bitev proti nepřátelům řízenými umělou inteligencí.

[reklama]

Dragon Age 4 (nebo jak se bude nový díl akčního fantasy RPG jmenovat) je několik let vzdálené. Loni v prosinci na The Game Awards byl akorát nový díl potvrzen. Teď mají v BioWare dost práce s Anthem. Tahle kooperační akce nás bude do fantasy světa lákat v únoru.

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře