V GreedFall si utvoříte vlastní osud v honbě za lékem na ostrově prodchnutém magií

GreedFall je připravované akční RPG z pohledu třetí osoby, které hráčům umožní utvořit vlastní osud v honbě za lékem na ostrově prodchnutém magií. Čeká vás těžké rozhodování, průzkum tajemného ostrova i boj s různými nepřáteli, včetně mohutných tvorů, které nebude snadné porazit, divokých medvědů i banditů. To vše a mnohem víc je vidět v dnešním videu, které ukazuje 10 minut z hraní GreedFall. Vývojáři nezapomněli ani na možnost, aby si hráč vytvořil postavu podle svého, stejně tak na vylepšování vybavení s lepšími statistikami.

GreedFall má nabídnout příběh, kde osadníci, žoldáci a lovci pokladů odjíždějí ze starého kontinentu, aby na vzdáleném ostrově prodchnutém magií hledali lék, který má vyléčit váš domovský kontinent ze strašlivé choroby. Proslýchá se, že je ostrov plný bohatství a ztracených tajemství. Hráči se ocitnou uprostřed neustále rostoucího napětí mezi vpadnuvšími osadníky a místními domorodci, které chrání nadpřirození strážci – ztělesnění ostrovní magie. Úkoly můžete plnit hned několika způsoby a stejně tak můžete postupovat hrou. Ať už budete používat souboje, diplomacii, či klam, jak dosáhnete svého cíle, bude záviset čistě jen na vás a na tom, jak se rozhodnete rozvíjet svou postavu.

[reklama]

„Ostrov GreedFall je živoucí, neustále se rozvíjející svět. Vaše činy, od zdánlivě triviálních voleb až po ta nejzásadnější politická rozhodnutí, ovlivní jeho běh a nakonec utvoří i celý váš příběh,“ dodávají autoři ze studia Spiders, kteří vytvořili průměrné RPG tituly The Technomancer, Bound by Flame, Mars: War Logs a Of Orcs and Men

[reklama]

Líbí se vám GreedFall? Hra vyjde v září 2019 na PlayStation 4, Xbox One a PC.


Zdroj: ign.com

, , , ,

GreedFall

GreedFall je akční RPG odehrávající se v 17. století. Rajský ostrov byl objeven jednotkami kolonistů z mnoha rozličných národů, na ostrově vládne magie a příšery.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře GreedFall
[reklama]
[reklama]

Komentáře