V hackerské akci Watch Dogs 3 nemá hlavní hrdinka Sarah nepřátele zabíjet, ale jen omráčit

Dva týdny před největším herním svátkem roku (E3) se objevují nové, neoficiální informace o Watch Dogs 3. Příběh třetího dílu hackerské akce má být zasazen do blízké budoucnosti v Londýně a celé pojetí hry má být v cyberpunkovém stylu. Hlavní postavou je údajně mladá dívka jménem Sarah, která má asijské a britské rodiče. Sarah pracuje v protiteroristické organizaci specializující se na zastavení kybernetických útoků. Úkolem Sarah má být proniknout do zločinecké skupiny a zjistit totožnost osoby, která řídí teroristické aktivity ohrožující svět.

Tím rozdíly oproti prvnímu a druhému dílu Watch Dogs nekončí. Hráč nemá mít k dispozici žádné smrtící zbraně. Zapomenout máme na pistole, pušky, samopaly, brokovnice a dokonce i nože. Sarah má využívat pouze omračující nástroje, případně paralyzéry a obušky. Do třetích Watch Dogs se ale vrátí parkour se skákáním přes překážky a efektivním pohybem po městě. Hlavní hrdinka se může po městě prý pohybovat na skateboardu.

[reklama]

Sarah má mít dále velký odpor k drogám, její bratr měl zemřít na předávkování. Jedna z aktivit vedlejších misí se z toho důvodu točí kolem ničení prostor, kde se drogy nelegálně vyrábějí.

Watch Dogs 3 mají pak vyjít v listopadu letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

[reklama]


Zdroj: reddit.com

, , , , , , ,

Watch Dogs: Legion

Třetí díl Watch Dogs hráče zavede do Londýna v blízké budoucnosti po Brexitu. Hra se pochlubí ambiciózním systémem, který vás dovolí hrát za všechny NPC postavy ve hře. Můžete hrát za drzého mladíka i akční babičku hackerku.

Datum vydání: 06.03.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Watch Dogs: Legion
[reklama]
[reklama]

Komentáře