V herním simulátoru si postavíte vlastní počítač

Každý správný pařan si aspoň jednou v životě chtěl složit své vlastní železo, na kterém by hrál. Někomu se povedlo obstojně a někdo zase tápal, a nakonec sáhl k předem složeným hracím PC. Pokud si chcete sestavení vlastního počítače vyzkoušet, kouknout se, jak se to dělá, tak už dva roky můžete díky hernímu simulátoru nazvaném PC Building Simulator, který je dostupný v předběžném přístupu na Steamu.

29, ledna 2019 tohle už nebude pravda. PC Building Simulator opustí Early Access a vyjde ve verzi 1.0. Vývojáři ujišťují, že budou nadále přidávat nový obsah, součástky a vylepšení. Avšak s trošku větším odstupem. Chtějí totiž dělat větší, obsáhlejší patche než menší a častější aktualizace. Důležité je, že po nahrání nejnovější verze 1.0 nikdo neztratí své uložené pozice.

[reklama]

V PC Building Simulatoru si můžete sestavit svůj počítač z komponentů velkých značek jako je MSI, ASUS, Corsair, Antec a jiné. Ve hře je velice realistický trh se všemi možnými součástkami. Než se ke všem propracujete, tak vás čeká dlouhá cesta. Nejprve se stanete vlastníkem opravny počítačů. Vašim úkolem je přebírat PC od zákazníků a plnit jejich přání. Někteří chtějí jen vylepšení, jiní opravit svůj drahocenný stroj, další zase postavit PC na míru anebo udělat rutinní prohlídku, jestli vše funguje tak jak má.

Po uvedení alfa verze v roce 2017 se během prvního měsíce prodalo pres sto tisíc kopií. To je pro takovou hru určitě obrovský úspěch. Jak je na tom teď? To nevíme, ale tvůrci očekávají, že se jim bude po uvedení plné verze dařit ještě více.

PC Building Simulator je možné zakoupit na Steamu za 19,99€.

Zkoušeli jste si někdy postavit sami počítač?

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře