V kooperativní střílečce Wolfenstein: Youngblood budou dcery hledat B.J. Blazkowicze v nacisty okupované Paříži

Dlouhých devět měsíců čekali fanoušci Wolfensteina na nové informace o plánované kooperativní střílečce Wolfenstein: Youngblood. Dnes se dočkali, Bethesda oznámila datum vydání a prozradila nové informace o hledání B.J. Blazkowicze v nacisty okupované Paříži.

Wolfenstein: Youngblood vyjde 26. července letošního roku pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Jedná se především o kooperativní střílečku pro dva hráče, kteří se vžijí do dcer legendárního B.J. Blazkowicze, ale hrát mohou i sami. Do hry dokonce můžete pozvat i svého kamaráda, ten si nemusí titul kupovat v případě, že vlastníte Deluxe edici hry (stát bude 40 dolarů, zatímco standardní edice bude za 30 dolarů), která obsahuje takzvaný Buddy Pass.

[reklama]

Wolfenstein: Youngblood se odehrává v osmdesátých letech v nacisty okupované Paříži, kde se ztratil B.J. Blazkowicz. Tentokrát se z průšvihu nedostane sám, ale 19 let po událostech hry Wolfenstein II: The New Colossus mu pomohou jeho dcery. Ty jsou vycvičeny svým otcem a rozhodnout se ho v nebezpečné Paříži hledat. Je na vás, zda budete hrát za Jess nebo Soph. Do druhého dvojčete se vžije druhý hráč, případně se o postavu postará umělá inteligence, to v případě, kdy budete hrát sami.

[reklama]

„Paříž, rok 1980. BJ Blazkowicz, hrdina druhé americké revoluce, se pohřešuje. Devatenáct let po událostech hry Wolfenstein II: The New Colossus se BJ ocitá v nacisty okupované Paříži, kde záhadně mizí. Po letech výcviku vedeného přímo jejich bitvou zoceleným otcem se teď BJova dvojčata Jess a Soph musí sama vrhnout do akce. Dejte se do kupy s novou plejádou bojovníků za svobodu a postavte se nepříjemnostem zvrácené alternativní reality Paříže 80. let 20. století a při tom se chopte nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel,“ informuje Cenega Czech v tiskové zprávě.

Pokud si předobjednáte jakoukoli edici hry, získáte kosmetické bonusy prostřednictvím balíčku Legacy.

Wolfenstein: Youngblood v příběhovém traileru, jenž je složen z gameplay záběrů, nevypadá vůbec špatně. Opět by to měla být bláznivá jízda se vším všudy.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood je singleplayerová a kooperační dobrodružná střílečka z pohledu první osoby. Vžijte se do role jednoho z dvojčat BJ Blazkowicze a vydejte se na smrtelně nebezpečnou misi, ve které se v Paříži 80. let 20. století pokusíte najít svého ztraceného otce. Chopte se nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel.

Datum vydání: 26.07.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Wolfenstein: Youngblood
[reklama]
[reklama]

Komentáře