V MotoGP 19 můžete z nezkušeného mladíčka vystoupat mezi elitu a závodit i s elektrickými motocykly

Oficiální videohra s licencí mistrovství světa silničních motocyklů přijede i letos v létě. MotoGP 19 od italského studia Milestone se přiřítí 6. června na Xbox One, PlayStation 4 a PC. O pár týdnů později se své verze dočkají i hráči na Nintendu Switch.

Vývojáři s letošním dílem navazují na úspěch MotoGP 18 s nabídkou chytré umělé inteligence s realistickým chováním pomocí Neural Networks, dedikovaných serverů pro multiplayer a historických výzev k oživení hry, kdy si užijete část závodu s legendárními jezdci. Tisková zpráva je plná slibů o úrovni výzvy a realismu, který zažijete v závodech proti šampionům MotoGP nebo jako mladý jezdce stoupající po žebříčku z Red Bull MotoGP Rookies Cupu až do královny motorek.

[reklama]

V MotoGP 19 se poprvé objeví třída FIM Enel MotoE World Cupu, kde závodí motocykly s nulovými emisemi, tedy jednostopé elektronické stroje s maximálním výkonem 120 kW, který umožňuje dosáhnout zrychlení z nuly na 60 mph (96 km/h) za tři sekundy. Maximálku mají do 270 km/h. V FIM Enel MotoE World Cupu je zapsáno 11 týmů a celkem 18 jezdců. První sezóna se koná na pěti evropských okruzích, přičemž cílem do budoucna je rozšířit šampionát do celého světa. Závody jsou na 7 až 10 kol a první startuje v květnu v Jerezu – následuje Le Mans, Sachsenring, Red Bull Ring a dva závody v rámci San Marino Grand Prix v Misanu.


Zdroje: tisková zpráva

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře