V nové taktické akci Ghost Recon: Breakpoint je záporákem známý herec ze série Punisher. Bude ovládat armádu dronů

Internet znovu předběhl oficiální oznámení hry od Ubisoftu. Francouzská společnost by si měla na úniky dávat velký pozor. Nový díl z taktické akce Ghost Recon má být oznámen dne v půl deváté večer středoevropského času. Už včera večer se ale začaly objevovat první detaily, které dnes doplnil únik obrázku sběratelské edice.

Nový Ghost Recon se jmenuje Ghost Recon: Breakpoint a vyjde 4. října letošního roku ve verzích pro PC, PS4 a Xbox One. Stejně jako předchozí část Wildlands bude klást důraz na zábavu ve více hráčích. Do své hry budete moci pozvat tři kamarády, kteří vám mohou v boji s hlavním záporákem. Toho ztvární známý herec Jon Bernthal ze seriálu Punisher. Stane se Colem D. Walkerem, bývalým členem jednotky Duchů. Cole se vzbouřil proti veliteli, pravděpodobně zabil tři hrdiny Wildlands (Holta, Midasa a Weavera) a utekl na fiktivní pacifický ostrov Aurora, kde ovládá armádu dronů.

[reklama]

S Colem jste se mohli setkat v nejnovější aktualizaci Ghost Recon: Wildlands.

Ve sběratelské edici hry bude soška Cola D. Walkera. Více informací bude k dispozici dnes večer. Na 20:30 našeho času má Ubisoft naplánován živý přenos, kde máme vidět gameplay záběry z mise z džungle. Přenos můžete sledovat z YouTube streamu, naleznete ho pod obrázkem sběratelské edice.

[reklama]

, , , , , ,

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint je taktická akce. Váš elitní tým amerických speciálních jednotek, Ghosts (Duchové), je ztracený za nepřátelskými liniemi v souostroví Auroa - byla to obyčejná průzkumná mise, ale váš vrtulník byl sestřelen a ztratili jste veškeré spojení se základnou. Proti vám stojí Vlci, vaši bývalí druhové ve zbrani, vedení plukovníkem Cole D. Walker (ztvárnil ho známý herec John Bernthal). V této oblasti sídlí technologická firma Skell a Vlci přeprogramovali jejich drony na arsenál smrtících zbraní a robotů.

Datum vydání: 04.10.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint
[reklama]
[reklama]

Komentáře