V online střílečce 83 válčí NATO s členy Varšavské smlouvy v alternativní historii Studené války

Alternativní historii Studené války s důrazem na realismus a historickou autenticitu chtějí nabídnout vývojáři stojící za Rising Storm 2: Vietnam ze studia Antimatter Games ve své online first-person střílečce 83. V ní zažijeme globální konflikt a postavíme se na stranu NATO nebo členů Varšavské smlouvy (Rusko, Polsko, Německo, Československo, Maďarsko nebo Rumunsko) na velkých mapách zasazených do realistických lokalit pro 80 a více hráčů.

Tvůrci mluví o permanentní válce, vše má být zaznamenáno a výsledky předchozí bitvy budou mít hmatatelný a viditelný dopad na další zápas, bez ohledu na to, na jakém serveru se hráč nachází. Promítnout se má každé zabití, každá obsazená část mapy… Zkrátka vše bude hra sledovat, zaznamenávat a využívat v dalších a dalších vašich bitvách, do nichž promluví i pozemní a vzdušné stroje.

[reklama]

„Permanentní válka je způsob, jak dát hráčům smysluplnou příležitost přispět k válečnému úsilí. Plánujeme také další zajímavé způsoby, jak prominentní hráči dosáhnou uznání nad rámec obvyklých předmětů ve hrách, achievementů a titulů, které se dříve vyskytly v podobných hrách,“ nastínil hlavní designér Sturt Jeffery. „Každý v Antimatter Games je nadšený z projektu 83. Dává nám příležitost posunout hranice toho, co jsme dělali dříve a prozkoumat jiné období světových dějin,“ dodal výkonný producent Rich Barham.

Více informací o hře 83 bude oznámeno v následujících měsících. Prozatím byla hra potvrzena pro PC. Popravdě bych si takovou akci rád zahrál, ale mnohem raději bych v ní měl příběhovou kampaň pro jednoho hráče.


Zdroje: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře