V pátek vychází Ace Combat 7: Skies Unknown

Letecká arkádová akce Ace Combat 7: Skies Unknown se tento pátek objeví na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Na počítačích si budete moci zalétat 1. února. Bandai Namco připomíná vydání novým trailerem.

Popis hry: „Staňte se špičkovým pilotem a vzneste se do fotorealistických nebes s kompletním 360stupňovým pohybem; sestřelujte nepřátelské letouny a užijte si vzrušení ze soubojů v realistických příbězích! Letecké souboje nikdy nevypadaly ani nepůsobily lépe! Studio Project Aces pojímá tento díl série jako revoluci nebes, která nabízí zážitek tak podmanivý, že si budete připadat jako pilot skutečného letadla! Na váš letoun i rozhraní mají vliv počasí a prostředí, což přidává na pocitu extrémní realističnosti, kterou jste ještě v žádné letecké bojové hře nezažili. Čekají vás epické souboje letadel!“

[reklama]

, , , , ,

Ace Combat 7: Skies Unknown

V této letecké akci usednete do kokpitu nejmodernějších válečných letadel, které byly kdy vyvinuté. Ace Combat 7: Skies Unknown přináší divoké vzdušné souboje ve fotorealistické grafice. Pocit a autenticita létání jsou intenzivní a úžasný příběh jen podtrhuje tempo hry.

PC verze vychází 1. února 2019

Datum vydání: 18.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Ace Combat 7: Skies Unknown
[reklama]
[reklama]

Komentáře