V příběhové hře A Plague Tale: Innocence utíká mladá dvojice přes Inkvizicí a morovou epidemií

Ponurý příběh mladé Amicie a jejího malého bratra Huga prožijeme na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím lidské historie. V roce 1349 francouzským královstvím zmítá mor. Amicii a Huga pronásledují vojáci Inkvizice a bojují o život proti nezadržitelné záplavě krys. S dvojicí prožijeme cestu vesnicemi zpustošenými strašlivou nemocí, musíme spojit síly s dalšími dětmi a pomocí ohně a světla se vypořádat se záplavami krys. Jedinou pomocí na cestě za přežitím lemované nevýslovnými hrůzami nám má být pouto spojující osud všech dětí.

A Plague Tale: Innocence je akční adventura se stealth prvky od francouzské firmy Asobo Studio, která připravila menší hry s licencí od Pixaru: Ratatouille, WALL-E nebo Toy Story 3. Ve svém portfoliu má i závody Fuel od Codemasters, Kinect Rush: A Disney-Pixar Adventure pro Microsoft, The Crew pro Ubisoft či ReCore, Disneyland Adventures a Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection pro Microsoft. Jejich nová hra vyjde 14. května 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Stejně jako u Farming Simulatoru 19 budou české titulky v nabídce u PC a PS4 verze.

[reklama]

, , , , ,

A Plague Tale: Innocence

Nechte se vtáhnout do ponurého příběhu mladé Amicie a jejího malého bratra Huga na jejich strastiplné cestě nejtemnějším obdobím historie. Pronásledováni vojáky inkvizice a obklopeni nezadržitelnými záplavami krys se Amicia a Hugo vzájemně poznávají a začínají si důvěřovat. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám se budou snažit nalézt v tomto brutálním a nelítostném světě smysl.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře A Plague Tale: Innocence
[reklama]
[reklama]

Komentáře