V připravovaném Wanking simulátoru se hráči stanou ničitelem majetku a masturbátorem

Ve světě videoher je možné vše. Stačí si vzpomenout na známou sérii Postal, která byla napěchována zvrácenostmi, nebo na šíleného maniaka, který se pomátl a vraždil civilisty v kontroverzní hře Hatred. Ve třetím čtvrtletí letošního roku na počítače (a později s největší pravděpodobností i na konzole současné generace) vyjde Wanking Simulator. V něm máte za úkol ničit majetek nebohých obyvatel městečka Gay Bay a lidem v sousedství udělat ze života peklo.

Už samotný oznamovací trailer je kontroverzní a dává jasně najevo náturu celé hry. Tady si vývojáři na nic nehrají a ukazují, že hráči budou kopat do lidí, popelnicí rozbíjet okna domu a masturbovat v kostele. Navzdory tomu nebudou zobrazovány genitálie ani organické kapaliny. „Jde čistě o vtip,“ říkají ti, kteří za tím vším stojí.

Tisková zpráva uvádí: „Hrajete za Winstona Gaye, jehož dům zabavila vláda a sousedé ho v hlasování vyhostili z města. Dnes je Winston na misi s cílem se všem ve městě pomstít.“

[reklama]

Wanking Simulator je směs destrukce a masturbace. Městečko Gay Bay se skládá z kostela, množství domů a několika dalších míst jako je střední škola, garáže atd. „Hlavním cílem je zničit co nejvíce věcí před tím, než vás chytí policie. Za chaos obdržíte body,“ mají jasno autoři Wanking Simulatoru.

Tvůrci si opravdu na nic nehrají. Vědí moc dobře, že tahle hra je kontroverzní a má především pobavit. Z toho důvodu upravili fyziku a změnili gravitaci objektů, aby šílenství hlavní postavy mohlo propuknout na plné obrátky. „Můžete jít kamkoliv budete chtít a zničit cokoliv chcete,“ dodávají u hry, která bude rozdělena do cyklů, kdy každý den nabídne různé události a později i další herní režimy, které umožní upravit podmínky a nastavit si Wanking Simulator podle svého.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře