V říjnu se v novém simulátoru můžete stát pekařem. Důležité je dodat zákazníkům včas chleba

V posledních letech se herní společnosti ze sousedního Polska začaly zaměřovat na různé druhy simulátoru. Zahrát si můžeme například za kuchaře v restauraci, nebo šílenou kozu, která ničí vše, co se ji dostane pod kopyta a rohy. Letos v říjnu se budeme moci vžít do pekaře na PC a vyzkoušet si práci v tomto průmyslu, kde je důležité dodat zákazníkům včas chleba. Verze pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch vyjdou v roce 2020.

Hra Bakery Simulator se zaměří na jednoho hráče a nabídne mu realistický a specifický přístup k práci v pekárenském průmyslu. Hlavním prvkem v pekárně je upéct a dodat zákazníkům včas chleba. Podle tvůrců bude mít hráč spoustu svobody při řízení a rozvoji své pekárny. Ta se nachází ve městě v horském regionu s desítkami tisíc obyvatel. Hráč si může vybrat vhodné místo pro pekárnu a naplánovat využití prostoru budovy. Kromě toho se budete učit nové recepty, nakupovat specializované stroje a zlepšovat výrobní proces. Důležitou roli bude hrát logistika související s dodáním chleba zákazníkům. Připraveny budou i speciální a výhodnější zakázky, stejně jako možnost vlastních experimentů při pečení.

[reklama]

„Naším cílem je přinést hráčům vysokou úroveň realismu v pekárenském simulátoru. To zahrnuje celý proces výroby chleba a dalších věcí. Například stroje na pečení a recepty jsou založeny na reálných ekvivalentech. S hrou nám pomáhá konzultant s desetiletou zkušeností v pekárenském průmyslu. Některé prvky jsou zjednodušeny, aby byla hra atraktivnější,“ říká generální ředitel polské společnosti Live Motion Games, Michał Kaczmarek.

[reklama]

„Pečení je specifické odvětví. Hotové výrobky se nezdají být příliš složité, ale celý výrobní a logistický proces pečení chleba není vůbec jednoduchý. Musíte se starat o mnoho různých věcí, včetně správného výběru vhodných složek. Vytváříme komplexní simulátor, který překvapí hráče. Hra bude obohacena o náhodné prvky, které samozřejmě zvýší zážitek z opakovaného hraní,“ dodal Kaczmarek.

Ve videu a na prvních obrázcích vidíme postup při pečení chleba, včetně přípravy těsta, zahřátí pece na správnou teplotu, přidání potřebných surovin a na závěr bedny s upečeným chlebem, které musíme naložit do připravené dodávky a rozvést.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře