V roce 2019 vyjdou na Switch závody GRID Autosport

Přes 100 tratí na 22 různých místech světa, rozdílné kategorie automobilů a spousta možností v závodění, včetně městských závodů v Barceloně nebo na okruhu Indianapolis Motor Speedway. Hra GRID Autosport v roce 2014 na PC, PS3 a Xboxu 360 dokázala zaujmout a napravila reputaci po méně úspěšném GRID 2, který chtěl být více arkádou, což se fanouškům tolik nelíbilo. Codemasters tentokrát kladli větší důraz na autentické závody a vyplatilo se.

Teď GRID Autosport míří na Nintendo Switch. Studio Feral Interactive pro Codemasters vytvořilo Mac, iPhone a iPad verze GRID Autosport a na rok 2019 připravují Switch verzi GRID Autosport, o níž zhola nic nevíme. Až na to, že se má držet svého originálu a být přizpůsobena pro Switch. To je pochopitelné.

[reklama]

GRID Autosport se stane prvním plnohodnotným závodním polo-simulátorem na Nintendu Switch.

Názor Martina Marka
S příchodem každé hry, ať už nové nebo starší, je Switch zajímavější a zajímavější platformou. Nintendu se podařilo na svou stranu získat vydavatele a vývojáře z celého světa, oproti neúspěšné konzoli Wii U. Důkazem je nejen GRID Autosport, ale především zástup dalších kvalitních titulů, mj. Doom, Rocket League, Skyrim, Diablo 3 nebo Dark Souls.
, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře