V roguelike střílečce Genesis Alpha One řídíme vesmírnou loď, objevujeme světy a bojujeme s mimozemšťany

Genesis Alpha One je další velmi zajímavý žánrový mix. V jedné hře tu máme first-person střílečku, roguelike a strategii s budováním základny. V tomhle ambiciózním projektu se staneme kapitánem vesmírné lodi na nelehké cestě spočívající v hledání nového domova pro lidstvo, nebo alespoň nalezení lidské DNA v nezmapovaných koutech vesmíru.

V Genesis Alpha One se staráte o loď, následně ji řídíte, vytváříte klony a bojujete s mimozemšťany ve stylu klasické first-person střílečky. Dokud posádka žije, stále je šance, že mise bude úspěšná. Když kapitán zemře, jedna z posádek je povýšena a vy se stanete novým kapitánem a je na vás, zda půjde o čistě lidskou posádku nebo směsici lidské a mimozemské DNA. Ano, i lidi můžete klonovat.

[reklama]

Za vývojem Genesis Alpha One se ukrývá nezávislé německé studio Radiation Blue, složeno ze zkušených vývojářů, kteří se podíleli na hrách jako je Hitman: Blood Money, Hitman: Contracts, Velvet Assassin, Spec Ops: The Line, SpellForce 2: Shadow Wars, SpellForce 3 a The Settlers.

Genesis Alpha One vyjde 26. ledna na Xbox One, PlayStation 4 a PC (prostřednictvím Epic Games Store) za cenu 29,99 euro. U vybraných prodejců po celém světě bude dostupná krabicová verze pro PS4 a Xbox One.

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře