V roli zlého mimozemšťana budete terorizovat Zemi. Oznámen remake kultovky Destroy All Humans!

Do světa her se vrací kultovní klasika Destroy All Humans! Hráči se znovu stanou zlým mimozemšťanem jménem Crypto-137 a budou terorizovat Zemi a její obyvatele v padesátých letech. Přesně tak, jak znají z původní série, která poprvé spatřila světlo světa v létě 2005. Společnost THQ Nordic se rozhodlo pro kompletní remake, který nabídne na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra běží na technologii Unreal Engine 4 od Epic Games a chybět nebudou legendární dialogy plné nepředvídatelného humoru.

„Na co si dáváme největší pozor při modernizaci této klasiky? Crypto je agilnější než kdy jindy, jeho bojové dovednosti ve vzduchu se zlepšily, jeho psychické schopnosti můžete použít ve spojení se zbraněmi… Nemluvě o nové psychokineze,“ vypráví s nadšením jeden z vývojářů remaku Destroy All Humans! z interního německého studia Black Forest Games. Hru plánují dokončit a vydat v roce 2020, na 15. výročí série.

[reklama]

Příběh zůstane stejný, ale bude vylepšen. Opět na hráče čeká honba za DNA lidí a pokus svrhnout vládu Spojených států amerických za použití sil, technologie a zbraní, kterou lidé vůbec neznají. Létající talíř umožní zničit celá města. Pro vyspělého mimozemšťana jde o primitivní architekturu, nebude s ní mít žádný velký problém. Nemluvě o tom, co dokáže anální sonda.

Na remake Destroy All Humans! Se těším. S původními hrami jsem strávil desítky hodin a rád si v novém kabátku připomenu ty známé scénky, humorné situace a další maličkosti, které udělali tuto sérii pro mnohé hráče nezapomenutelnou.

[reklama]

První obrázky z Destroy All Humans!


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře