V srpnu končí podpora závodní hry Forza Motorsport 7. Vývojáři se přesouvají na vývoj nového dílu

Pokud stále máte nainstalovanou závodní hru Forza Motorsport 7 a čas od času si zajezdíte, tak v srpnu skončí podpora. Neznamená to, že by hra již nebyla hratelná. Servery budou fungovat a vše kolem hry také, ale vývojáři z Turn 10 Studios už nevydají žádnou aktualizaci. Své veškeré kapacity přesune firma na přípravu Forzy Motorsport 8. Ta by měla vyjít na konci příštího roku jako jeden z prvních titulů pro novou generaci konzole Xbox od Microsoftu a počítače s operačním systémem Windows 10. Ve hře je stále i současná generace, Forza Motorsport 8 by klidně mohla být dostupná i na Xboxu One.

Poslední aktualizace pro Forzu Motorsport 7 tedy vyjde v srpnu tohoto roku. Aktualizace obsahuje diskvalifikace závodníků na základě kumulovaných časů trestů. Součástí budou i další novinky, které byly slíbeny již v loňském roce po neuspokojivém startu hry. Sedmá Forza vyšla v roce 2017 na Xbox One a Windows 10.

[reklama]

Jak bude vypadat budoucnost, nikdo pořádně neví. Z vyjádření firmy Turn 10 Studios se zdá, že nový díl závodní série je v raných fázích vývoje. Pokud chce Microsoft hru skutečně vydat s uvedením nového Xboxu na trh, tak si budou muset vývojáři pospíšit, aby vše stihli. Komunita Forzy má oprávněný strach a doufá, že Turn 10 dodrží svůj slib. Před časem hráčům slíbili, že zapojí do vývoje komunitu. Snad nebude Forza Motorsport 8 jen lehce aktualizovanou verzí Forzy Motorsport 7. To by byla ostuda.


[reklama]

Zdroj: windowscentral.com

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře