V survival strategii Conan Unconquered máte za úkol ubránit pevnost

Vybudujte pevnost, postavte hradby, vylepšete základnu o obranné mechanismy a ubraňte ji před útokem hord nepřátelských jednotek. To je hlavní devíza survival strategie Conan Unconquered, která se bude odehrávat v reálném čase. Nájezdy nepřátel se postupně stupňují, jejich síla je větší a větší a jejich počet enormně vzrůstá. Po každém úspěšně ubráněném útoku musíte opravit základnu a nejlépe vylepšit obranu, abyste přežili další vlnu.

Conan Unconquere je první real-time strategie ze světa Barbara Conana. Hra nabídne singleplayerové tažení pro jednoho hráče a kooperativní multiplayer, kde budete s jiným hráčem sdílet pevnost a společně se podílet na její obraně.

[reklama]

„Conan Unconquered není naší typickou real-time strategií. Říkáme, že jde o survival RTS, která funguje na jiných principech. Tady nestavíte základnu a poté neútočíte na nepřítele. Tady máte pevnost, která je permanentně pod nepřátelským náporem, jenž roste a sílí. Jsme nadšeni z našeho kooperativního multiplayeru. Spolupráce dvou hráčům je neuvěřitelně přínosná a stavíme tenhle prvek do popředí,“ uvedl Chuck Kroegel, generální ředitel firmy Petroglyph.

[reklama]

Conan Unconquered vyjde 30. května 2019 na počítače ve standardní a deluxe edici. Standardní edice stojí 29,99 euro. Deluxe Edition je o 10 euro dražší a nabízí dvojici exkluzivních DLC s dvojicí hrdinů, herní soundtrack a originální Conan Unconquered eBook. Hru můžete předobjednat na Steamu.

Za vývojem Conan Unconquere stojí lasvegaské studio Petroglyph Games. Tým je složen z veteránu série Command & Conquer, Earth & Beyond a Dune II. V Petroglyph Games tým vytvořil Star Wars: Empire at War, Panzer General: Allied Assault, Rise of Immortals, Grey Goo, značku 8-Bit a momentálně pracuje na remasterech starých dílů Command & Conquer pro Electronic Arts.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

Conan Unconquere

Real-time strategie z drsného světa Barbara Conana od tvůrců Star Wars: Empire at War a veteránů série Command & Conquer, kteří pracují ve studiu Petroglyph.

Datum vydání: 29.05.2019 Platforma: PC Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Conan Unconquere
[reklama]
[reklama]

Komentáře