V taktické akci Ghost Recon Breakpoint se hráči ocitnou opuštěni za nepřátelskou linií a budou bojovat proti moderní technologii

Ubisoft oznámil novinku pro značku Tom Clancy’s. Není to ale všemi vyhlížený nový Splinter Cell, ani rozšíření dva roky starého Ghost Recon: Wildlands. Místo těchto dvou možností se francouzská společnost pochlubila vývojem nového Ghost Recon, který je přímým nástupcem Wildlands. Představení hry Ghost Recon Breakpoint potvrdilo spekulace z posledních dnů. Hra vyjde 4. října letošního roku a vývoj probíhá pro platformy PC, Xbox One a PlayStation 4 v pařížském studiu firmy.

Ghost Recon Breakpoint je zasazen na fiktivní ostrov Auroa, který se nachází v Pacifiku. Hlavním protivníkem bude Cole D. Walker (jeho představitelem je herec Jon Bernthal ze seriálu Punisher). Jde o bývalého člena speciální jednotky Vlků. Seznámit jste se s ním mohli v poslední operaci pro Ghost Recon: Wildlands. V Breakpointu plukovník Cole se svou jednotkou zradil a převzal vládu nad ostrovem, který je domovem technologického giganta Skeel Technology, výrobce dronů. Tohle zařízení a vše na záhadami prorostlém ostrově padlo do špatných rukou. Bývalí členové elitní americké jednotky předělali drony na zabijácké stroje a nebojí se je použít bez ohledu na počet mrtvých.

[reklama]

Poté, co vláda ztratila kontakt s ostrovem, vyslala na průzkumnou misi druhou elitní skupinu, takzvané Duchy. Jejich helikoptéry jsou ale sestřeleny a oni zranění a bez podpory musí zastavit nepřítele. Ve hře budete lovnou zvěří a máte se ponořit do intenzivního vojenského zážitku během bojů o přežití, likvidaci jednotky Vlků a získání vlády na ostrovem Aurora.

[reklama]

„Strmé svahy, přibývající zranění a vyčerpání jsou novými výzvami pro hráče, jejichž schopnosti přežít projdou tvrdou zkouškou členitého terénu ostrova Auroa. Pro vyrovnání se s nepřízní osudu tu hráči dostanou úplnou svobodu pro plnění misí a budou mít k dispozici velké množství taktických možností a nástrojů, včetně sady nových vojenských vychytávek. Budou moct přenášet těla nepřátel i spojenců, splynout s prostředím díky kamufláži nebo rozbít tábor, kde lze spravovat vybavení, změnit třídu a pilovat strategii,“ uvádí Ubisoft v tiskové zprávě. Ve videích můžeme vidět, jak bude možné využít všudypřítomné bahno pro maskování.

Nebude chybět ani možnost zvolit si z tisíců různých možností přizpůsobení pro vytvoření vlastního perfektního Ducha a přenášet si svoji postavu a postup mezi hlavní kampaní a PvP (hráči proti hráčům), které bude dostupné již při vydání hry. Navíc všechny mise budete moci hrát zcela sami nebo v kooperativním režimu až 4 hráčů.

Podpora po vydání, předobjednávky a sběratelská edice

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint zahrnuje plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizacemi přidávajícími nový obsah. Nové příběhové linky, třídy a další bonusy budou soustavně přidávány a vůbec poprvé v Ghost Recon hře přibyde nový typ endgame obsahu: Raidy.

Ubisoft navíc oznámil Gold, Ultimate a Wolves Collector’s Edition edice hry a Ubicollectiblesfigurku Nomad:

  • Gold Edition bude obsahovat základní hru a Year 1 Pass.
  • Ultimate Edition bude obsahovat základní hru, Year 1 Pass a Ultimate Pack.
  • Wolves Collector Edition bude obsahovat základní hru, Year 1 Pass, Ultimate Pack, Ubicollectibles high-end figurku plukovníka Colea D. Walkera, Steelbook, exkluzivní litografie, Walkerovu psí známku, voděodolnou mapu ostrova Auroa a soundtrack.
  • Ubicollectibles figurka Nomad je dostupná k předobjednání na Ubisoft store.

Za předobjednávku jakékoliv edice, včetně standardní, získáte přístup do bety. Pokud se rozhodnete pro PC verzi, tak se bude prodávat na Uplay a Epic Games Store. Vypadá to, že ani hra Ghost Recon Breakpoint nebude dostupná na Steamu. Ve hře očekáváme české titulky.

První obrázky z Ghost Recon Breakpoint


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint je taktická akce. Váš elitní tým amerických speciálních jednotek, Ghosts (Duchové), je ztracený za nepřátelskými liniemi v souostroví Auroa - byla to obyčejná průzkumná mise, ale váš vrtulník byl sestřelen a ztratili jste veškeré spojení se základnou. Proti vám stojí Vlci, vaši bývalí druhové ve zbrani, vedení plukovníkem Cole D. Walker (ztvárnil ho známý herec John Bernthal). V této oblasti sídlí technologická firma Skell a Vlci přeprogramovali jejich drony na arsenál smrtících zbraní a robotů.

Datum vydání: 04.10.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint
[reklama]
[reklama]

Komentáře