V tuzemské anketě byla zvolena PS4 exkluzivita God of War hrou roku 2018. Ceny obdrželo i české Kingdom Come

V největší tuzemské anketě se dařilo realistickému a historickému RPG Kingdom Come: Deliverance. Pražské studio Warhorse si z galavečeru odneslo ceny za nejlepší RPG loňského roku, PC hru roku a nejlepší česko-slovenskou hru roku 2018. Absolutním vítězem ankety hráči zvolili jinou hru.

V kategorii hra roku o přízeň hlasů soupeřily tituly Red Dead Redemption 2, God of War, Monster Hunter: World, Kingdom Come: Deliverance a Detroit: Become Human. Vítězem se stala PlayStation 4 exkluzivita God of War s novým příběhem Krata, který v severské mytologii zažívá krušné časy a bojuje s nepřáteli po boku svého malého synka.

[reklama]

Tvůrce God of War může těšit ještě cena za konzolovou hru roku, akční hru roku a soundtrack roku. Překvapením roku je zase česko-slovenský VR hit Beat Saber, který prodal již milion kusů po celém světě. Sportovní / závodní hrou se stala Forza Horizon 4, nejlepší příběh roku má PS4 exkluzivita Detroit: Become Human, mobilní hrou je PUBG Mobile a vývojáři z Rockstar Games se mohou těšit na ceny za studio roku a nejlepší technické zpracování, kde zvítězila westernová akce Red Dead Redemption 2.

[reklama]

Jak byste v anketě Ceny hráčů pořádané pořadem Re-play hlasovali vy? Napište nám do komentářů své vítěze a případně hru, kterou byste zvolili propadákem roku 2018.


Zdroje: oficiální přenos z vyhlášení ankety JRC Ceny hráčů

, , , , , , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře