V září se na konzolích můžete stát diktátorem. Na PS4 a Xbox One vyjde Tropico 6

Budovatelská, manažerská a politická strategie Tropico 6 vyšla letos v březnu na PC, Mac a Linux. Konzoloví hráči se zájmem o tuto populární sérii si museli počkat, a ještě si dva měsíce a několik dnů počkají. Tropico 6 na PlayStation 4 a Xbox One v plné verzi vyjde 27. září 2019 a umožní všem zájemcům stát se diktátorem na vlastním tropickém ostrově a vládnout podle svého přesvědčení. Můžete být tyranem, ale i mírumilovným vůdcem svého lidu a vést svůj ostrov třeba jako ráj pro turisty. Dokonce můžete jiným státům ukrást jejich památky, mj. Eiffelovu věž z Paříže.

Pokud vlastníte Xbox One a nemůžete se Tropica 6 dočkat, můžete si hru koupit již nyní za 1579 korun. Hra se nachází v takzvaném Xbox Game Preview programu. Tato verze byla před nedávnem aktualizována: oprava chyb a přidání generátoru náhodných map. 27. září se vám tato verze aktualizuje na plnou.

[reklama]

„El Presidente je zpátky! V časech politických rozmíšek a sociálních nepokojů volají lidé po vizionářských vůdcích, kteří nasměřují osud jejich země k lepším zítřkům. Prokažte znovu, že jako obávaný diktátor nebo mírový státník můžete ostrovní stát Tropico provést čtyřmi jedinečnými érami v této populární budovatelské real-time strategii. Čelit ale budete muset novým výzvám na mezinárodním poli a mít zájem svých lidí vždy na mysli,“ dodává tisková zpráva.


[reklama]

Zdroj: dualshockers.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře