Ve čtvrtek vychází druhá epizoda příběhovky Life is Strange 2

Příchod druhé epizody příběhové adventury Life is Strange 2 je na spadnutí. Druhá epizoda s názvem Rules (česky Pravidla) vyjde 24. ledna na PlayStation 4, Xbox One a PC, což připomíná dnešní trailer.

„Po tragickém incidentu v Seattlu museli bratři Sean a Daniel utéct před policií. I přes projevy podivných nadpřirozených sil musí dvojice pokračovat v cestě i v zimě. Bratři bojují se zimou a stav mladšího Daniela se stále zhoršuje. Sean se rozhodne, že musí vzít riziko na sebe a vydat se na cestu do domu prarodičů, kde se mohou zotavit a nalézt útočiště. Tam se setkají se sousedem Chrisem Eriksenem, mladým chlapcem, jenž věří, že má síly podobné těm Danielovým. Bratři se ocitnou tváří v tvář superhrdinskému alter egu Chrise, kapitána Spirita (v originále Captain Spirit),“ popisují příběh druhé epizody vývojáři.

[reklama]

„Daniel a Chris se rychle stanou přáteli a je na starším Seanovi, aby se ujistil, že Daniel dodrží pravidla. Společně se dohodli, aby Daniel neukazoval svou moc na veřejnost. Může Daniel skrývat své schopnosti před ostatními, zvládne to nebo poruší pravidla a odhalí se? To se dozvíte v druhé epizodě.“

Nové obrázky

, , , ,

Life is Strange 2

Life is Strange 2 je pětidílná epizodická adventura. Dva bratři, Sean a Daniel, ze Seattlu se po tragédii s policií v patách vydávají do Mexika. Při nebezpečné cestě musejí skrýt náhlou a tajemnou nadpřirozenou moc. Ujmeme se šestnáctiletého Seana, jenž se stará o svého devítiletého brášku.

První epizoda vychází 27. září 2018.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Life is Strange 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře