Ve FIFA 20 nemůže být Juventus FC. Stará dáma bude mít ve hře jiný název, logo a stadion

Tohle není pro EA Sports vůbec dobrá zpráva. Americká společnost u své letošní hry FIFA 20 nemůže použít název a logo italského fotbalového týmu Juventus FC, kde působí jeden z nejlepších fotbalistů světa – Cristiano Ronaldo. Vývojáři budou Juventus FC ve FIFA 20 prezentovat pod názvem Piemonte Calcio, odlišným logem, jinými dresy a stadionem. Ani jedno ve FIFA 20 nemůže být z důvodu exkluzivní dohody mezi Konami a Juventusem. Konami si totiž zajistilo exkluzivitu pro svou fotbalovou hru PES 2020.

Juventus FC tak ve FIFA 20 nalezneme pod již zmíněným názvem Piemonte Calcio, a to v režimech Kick-Off, kariéra a VOLTA. Tým bude mít i jiné dresy. Naštěstí fotbalisté zůstanou autentičtí a budou mít statistiky dle jejich skutečného výkonu.

[reklama]

V zásadě jde tak o estetickou změnu, ale pro sérii FIFA tohle není zcela běžné. S nedostatkem licencí se v minulosti potýkalo konkurenční PES. U něj to fanoušci vyřešili modifikací, která přepsala nelicencované týmy i s reálným logem.

FIFA 20 vyjde 27. září 2019 ve verzích pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Akorát na přenosné konzoli Switch počítejte s odlišným obsahem. V této verzi nemá být ani nový režim Volta s pouličním fotbalem.


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

FIFA 20

Díky novému autentickému průběhu zápasu, uživatelem kontrolovaným rozhodujícím momentům a vylepšenému systému fyziky míče se máte stát centrem každého zápasu ve FIFA 20.

Datum vydání: 27.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře FIFA 20
[reklama]
[reklama]

Komentáře