Ve free-to-play post-apokalyptické akci Crossout probíhají šílené aprílové bitvy

Společnosti Targem Games a Gaijin Entertainment zvou všechny hráče do těch letos nejšílenějších bitev v post-apokalyptické online akční hře Crossout. Do 3. dubna ve hře běží mód “Dude, Where’d You Get The Car?”, ve kterém potkáte jedny z nejvtipnějších a nejpodivnějších vozidel, které kdy hráči vytvořili.

Na začátku každé hry tohoto módu dostane každý účastník náhodně vybrané vozidlo z kolekce 59 hráči vytvořených strojů v rámci akce “Exhibition”. V kolekci najdete opravdu vše – od obrovských raketových krabů a předimenzovaných sekaček na trávu, přes oheň dštící kachny až po proudové růžové slony a další výjimečné výtvory. Navzdory svému kurióznímu vzhledu jsou ale všechny stroje absolutně smrtící.

[reklama]

Hráči mají jen několik sekund na seznámení se s přiděleným vozidlem, než se s dalšími sedmi hráči utkají v chaotickém boji. S každým respawnem dostane hráč nové, náhodně vybrané vozidlo. Počet respawnů není omezen, a hráči tak mají dostatek času na objevení těch nejkreativnějších výtvorů, které se zatím v Crossoutu objevily.

Vítězem zápasu se stane ten, kdo první zničí deset nepřátelských vozidel, nebo má po uplynutí časového limitu nejvíce fragů. Hráči mohou získat exkluzivní dekorace a emblémy na svá vozidla. Herní mód nabízí spoustu příležitostí seznámit se se základy hry a je dostupný všem hráčům, kteří dosáhli alespoň 4. úrovně – to nováčkům zabere přibližně 15 minut.

Ihned po skončení Aprílu se do světa Crossoutu vrátí event “Knights of the Wastelands”. Od 4. dubna do 17. dubna mohou hráči získat nové a exkluzivní zbraně a komponenty pro svá vozidla za “Thalers”, speciální měnu, kterou lze získat v PvP misích. Unikátní kabiny a zbraně “Rytířů” lze získat jen během jejich přítomnosti – to znamená, že po jejich odchodu bude trh adekvátně reagovat. Přišel čas složit tým a dobře se předzásobit!

Crossout je bezplatná post-apokalyptická akce s vozidly, naleznete ji pro PC (Steam), PlayStation 4 (PlayStation Store) a Xbox One (Xbox Store).

 


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře