Ve hře Green Hell musíte přežít v amazonském deštném pralese. Plná verze zahrne příběhový režim a má české titulky

Hráči s povahou dobrodruha by se mohli zamilovat do hry Green Hell, simulátoru přežití v neprobádaném a jedinečném prostředí amazonského deštného pralesa. Ocitnete se sami v džungli, bez jídla a vybavení a snažíte se přežít a najít cestu pryč. Zuby nehty se budete držet života a vydáte se na vytrvalostní výpravu, zatímco účinky samoty ztěžka doléhají nejen na vaše tělo, ale i mysl. Jak dlouho dokážete přežít proti neznámému nebezpečí?

„Na této výpravě nečekejte žádnou pomoc z venkovního světa. K dispozici máte jen své holé ruce a budete se muset naučit skutečné techniky přežití, abyste si mohli postavit přístřeší, vyrobit nástroje a zbraně k lovu i obraně. Džungle vám bude neustále usilovat o život, neboť budete bojovat jak s divokými zvířaty, tak s tropickými nemocemi. Hráči také budou muset čelit pastem, které nastraží vaše vlastní mysl, a strachu, který se plíží v temnotě nekonečné džungle,“ cituji informace z tiskové zprávy.

[reklama]

Studio Creepy Jar, které za Green Hell stojí, odvádí velmi dobrou práci. Hra je na Steamu v předběžném přístupu dostupná od 29. srpna loňského roku a má velmi kladné recenze od hráčů. Za tu dobu se pořádně rozšířila, včetně mapy, nových zvířat a nepřátel. Plná verze vyjde pro počítače 5. září 2019 a zahrne příběhový režim, novou mapu Wetlands, obtížnost s permanentní smrtí nebo nové rostliny a živočichy. Majitelé současné verze dostanou aktualizaci zdarma.

[reklama]

Co se týče příběhového režimu, přinese psychologické aspekty přežití v extrémních podmínkách. Dozvíte se, jak jste se v Amazonii ocitli, ale také odpovědi na další důležité otázky: co se stalo s vaší láskou, jak můžete z džungle uniknout, jak můžete přežít… Hledá odpovědí na tyto a další otázky vás zavede až na pokraj zdravého rozumu. Jinými slovy Green Hell už nebude pouze o přežití.

„Hráč se ocitá v neutěšené situaci, je izolovaný a bojuje o to, aby se dožil dalšího dne. Hráči nebudou bojovat jen s prostředím, neboť musí usilovat i o zachování vlastní příčetnosti. Uspějete, anebo se propadnete do hlubin své mysli? Aby hráč odhalil pravdu, bude muset svést dosud tu nejtěžší bitvu – bitvu proti sobě samému, svým slabinám a svému strachu,“ upozorňují tvůrci ze studia Creepy Jar na podstatu svého projektu.

Pro hraní Green Hell potřebujete minimálně počítač s následující konfigurací: 64bitový procesor a operačním systém, Windows 7, 8, nebo 10, dvoujádrový procesor s frekvencí 3.2 GHz, operační paměť 4 GB RAM, grafickou kartu GeForce GTX 660 nebo Radeon RX 46 a 8 GB volného místa na pevném disku.

Líbí se vám Green Hell? Už dnes ho můžete koupit na Steamu. Hra obsahuje české titulky.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře