Ve hře Maneater se stanete obávaným žralokem. Budete jíst, zkoumat prostředí a procházet evolucí

Takovou hru bych od vývojářů z Tripwire Interactive, kteří vytvořili střílečky Killing Floor, Rising Storm a Red Orchestra, rozhodně nečekal. Nezávislá americká společnost bez debat překvapila s připravovanou hrou Maneater. V ní se hráči stanovou obávaným žralokem a budou jíst, zkoumat prostředí a procházet evolucí. Nenechte se zmást, nemá jít o žádný jednoduchý titul na jedno propršené odpoledne. Maneater je komplexní singleplayerové RPG.

Netradiční dobrodružství v otevřených vodách začnete jako mládě žraloka, které přišlo o svou matku. Musíte přežít v nebezpečném prostředí, zkoumat okolí a jist. To znamená lovit ostatní ryby i lidi, abyste postupně procházeli evolucí a stalo se z vás obávané monstrum, kterého se budou bát i lovci žraloků. Jeden z těchto lovců žraloků se hodlá pomstít všem žralokům za smrt svého otce, kterého sežral monstrózní žralok. Zápletku tedy máme.

[reklama]

„V neprozkoumaných vodách budete bojovat o přežití. Připravujeme otevřený oceán, bažiny a řeky. V každém prostředí číhá nebezpečí, kterému budete jako mládě žraloka čelit. Zároveň v tomhle prostředí najdete mnoho příležitostí pro své čelisti,“ dodává jeden z vývojářů.

[reklama]

Maneater má vyjít v letošním roce na počítače prostřednictvím Epic Games Store. Po 12 měsících se bude prodávat i v jiných digitálních obchodech. Podívejte se na trailer, gameplay záběry a obrázky, kde vidíte několik různých situací.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře