Ve Star Wars Jedi: Fallen Order je mužský hrdina kvůli Rey v nové filmové trilogii

Po převážně multiplayerových hrách Star Wars Battlefront a Battlefront 2 je Star Wars Jedi: Fallen Order dlouho vyhlíženou hrou pro jednoho hráče ze světa Hvězdných válek. Přesto po první ukázce z června letošního roku panují v řadách fanoušků obavy, které se snaží studio Respawn (tvůrci série Titafall a bývalí vývojáři série Call of Duty v Infinity Ward) postupně rozmést.

Nově režisér Stig Asmussen komentoval hlavního hrdinu, kterého ovlivnila Rey z nové trilogie filmových Hvězdných válek. V Respawnu zvažovali, že hlavním protagonistou Star Wars Jedi: Fallen Order bude příslušník cizí rasy, kterých je ve světě Hvězdných válek celá řada, a rozhodně jde o zajímavou myšlenku – doposud jsme mohli ovládat pouze mimozemšťany v multiplayerovém Star Wars: The Old Republic. Nicméně, nakonec padlo rozhodnutí, že tím hlavním musí být člověk. V opačném případě by se mnoho hráčů cítilo odcizeně a nevytvořili by si s hlavním hrdinou pouto. Alespoň to si myslí režisér Stig Asmussen.

[reklama]

Rey z nové filmové trilogie Hvězdných válek.

Poté se přemýšlelo nad pohlavím. A vzhledem k Rey v nové trilogii filmových Hvězdných válek bylo rozhodnuto, že ve Star Wars Jedi: Fallen Order bude muž, konkrétně jeden z posledních Jediů. Ten musí udělat vše, co je nezbytné pro přežití. Musíme s ním dokončit jeho výcvik dříve, než inkvizitoři Impéria odhalí jeho plán na obnovu řádu Jediů. Postupně se zdokonalíme v boji se světleným mečem v technikách úderů, blokování a vyhýbání se nepřátelům. S pomocí své zbraně a Síly se postavíme prý jakékoli výzvě. Při tom prozkoumáme starodávné lesy, větrem bičované útesy a strašidelné džungle a sami se rozhodneme, kdy a kam se vydáme dále.

[reklama]

Podívejte se na první ukázku ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Hra vyjde 15. listopadu 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


Zdroj: gameinformer.com

, , , , , ,

Star Wars Jedi: Fallen Order

Studio Respawn (tvůrci série Titanfall) ve spolupráci s Electronic Arts a LucasArts připravují akční adventura ze světa Star Wars s originálním příběhem.

Datum vydání: 15.11.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Star Wars Jedi: Fallen Order
[reklama]
[reklama]

Komentáře