Videoherní Mistrovství Evropy tahačů ukazuje Slovakia Ring. Chybět nebude ani Most a český tým

Simulátory tahačů mají své místo na trhu zejména díky práci českého studia SCS Software s hrami Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator, ale závodní hru s tahači jsme tu už dlouho neměli. Za pár dnů to napraví studio N-Racing, které na 18. července pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch připravuje oficiální videohru Mistrovství Evropy tahačů.

FIA European Truck Racing Championship, jak se hra jmenuje, bude obsahovat všechny oficiální závodní tratě, stejně tak 20 mistrovských týmů a jezdců. Řídit budete moci 45 oficiálních vozů ze série, včetně značek Volvo, Mercedez-Benz, MAN, Freightliner a Western Star. Závodit budete na různých tratích. Nechybí Laguna Seca, Fuji Speedway, Circuit of the Americas, český Most nebo sousední Slovakia Ring. A právě na Slovensko se dnes podíváme prostřednictvím nových gameplay záběrů. Fanoušci tohoto seriálu navíc dobře vědí, že v závodech závodí také český tým Buggyra Racing, jenž by rovněž ve hře neměl chybět. Společně s ním tvůrci lákají na pět módů pro jednoho hráče a pět módů pro multiplayer.

[reklama]

Hra FIA European Truck Racing Championship je vytvořena na technologii KT Engine, kterou používají i tituly WRC, TT Isle of Mann a V-Rally. Z dnešního videa je bohužel na první pohled poznat horší grafické zpracování. Pro N-Racing je to první hra z toho světa a rozpočet na vývoj pravděpodobně není nikterak zázračný. Doufám, že fyzika na tom bude lépe, aby hra dokázala zabavit.

[reklama]

Pokud budete hrát na počítači, FIA European Truck Racing Championship vyžaduje 64bitový procesor a operační systém Windows 7, procesor Intel Core i3-540 nebo AMD Phenom II X4 940, 4 GB paměti RAM, grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 460 2GB nebo AMD Radeon HD 5870 2GB a 12 GB volného místa na pevném disku. Pro splnění doporučených systémových požadavků by měl být váš počítač vybaven alespoň procesorem Intel Core i5-4570 nebo AMD FX-8350, 8 GB RAM a Nvidia GTX 960 4GB nebo AMD Radeon R9 280X 3GB.

, , , , , ,

FIA European Truck Racing Championship

Oficiální videohra seriálu Mistrovství Evropy závodních tahačů přináší 45 kamionů, 20 týmů a nejlepších řidičů šampionátu a 14 tratí.

Datum vydání: 18.07.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře FIA European Truck Racing Championship
[reklama]
[reklama]

Komentáře