Vítejte na GameShot.cz

Vítejte na GameShot.cz, na novém místě českého a slovenského internetu, kde se dočtete nejen informace o připravovaných a již vydaných hrách, ale také si můžete v klidu poklábosit a podělit se s ostatními o své názory.

Za GameShot.cz nestojí profesionálové, s Jirkou jsme herní nadšenci trávící volný čas u her na různých platformách. Hry jsou součástí našich životů již mnoho let a GameShot.cz je možnost, jak o našich názorech informovat širokou veřejnost. Nechceme pouze papouškovat nalajnované tiskové zprávy, chválit průměrné hry v recenzích a otravovat vás vyskakovacími (hlasitými) reklamami. Chceme vám nabídnout místo, kde můžete v klidu diskutovat v mezích slušnosti, v klidu číst články a když budete mít chuť, tak klidně nějaký ten článek sami napsat (stačí se nám ozvat na email redakce@gameshot.cz). GameShot.cz má být místem pro komunitu.

[reklama]

Do GameShot.cz jsme vložili naše srdce. Vytvořili jsme magazín tak, jak by měl podle nás vypadat. Chceme vám nabídnout pravidelné informace o hrách (novinky, bleskovky a články všeho druhu), novinky a články zaměřené na hardware, poctivé recenze (žádnou hru nebudeme nadhodnocovat), náš pohled na herní svět a v neposlední řadě soutěže o hodnotné ceny, hry a herní příslušenství. Již ve středu spustíme první takovou soutěž – Ve velké zahajovací soutěži budete moci vyhrát nabušený počítač Lynx Grunex Ultragamer, nejvýkonnější konzoli na trhu (Xbox One X), PlayStation 4 Pro na skvělé exkluzivity od Sony (God of War, Spider-Man, Uncharted, The Last of Us) nebo Nintendo Switch.

Postupně hodláme web zdokonalovat a obohacovat o další obsah (mj. rozšíření databáze her, kde již dnes můžete využít filtr na platformy, žánry, vývojáře, vydavatele nebo i na lokalizaci), společně s vylepšováním samotného zázemí.

[reklama]

Doufáme, že se vám u nás bude líbit. Oceníme, když nám do komentářů napíšete, co si o GameShot.cz myslíte. Nebojte se i kritiky. Je ku prospěchu věci. Jenom tak můžeme odhalit, kde jsou naše slabiny, na co bychom se měli zaměřit a co vylepšit. Oceníme rovněž, když nám pomůžete s propagací a budete GameShot.cz sdílet svým přátelům atd. DĚKUJEME!

Teď už necháme za nás mluvit práci a web samotný. Sledovat vás můžete také na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

 

 [reklama]
[reklama]

Komentáře