Vtipálek oklamal fanoušky. Zveřejnil falešný plakát na Call of Duty: Modern Warfare 4

Spekulace a domněnky hýbou světem internetu. Nejen v tom videoherním se každý den prodíráme neoficiálními zprávy. Některé se posléze ukážou jako pravdivé, jiné jsou holý výmysl, někdo si je vycucá z prstu a jeho cílem je se pobavit, ztrapnit jiné, nebo si jen zahrát na pár minut/hodin na slavného. To bylo pravděpodobně motivací jednoho vtipálka, který na populární diskuzní fórum Reddit umístil údajný plakát z novému dílu multimiliónové série Call of Duty.

Plakát s logem Call of Duty: Modern Warfare 4 se rychle šířil internetem, diskutovalo se o něm, a dokonce jsme se o něm mohli dočíst i v několika zahraničních magazínech, které mu dávaly určitou váhu. Pak se ale ukázalo, že je falešný. Tenhle „dobrák“ našel obrázek od Reného Aignera a dal na něj akorát logo série Modern Warfare s upraveným číslem. Pak svůj výtvor vytiskl, přeložil a vyfotil, aby vypadal jako plakát – prozradil ho obyčejný papír.

[reklama]

Ponaučení zní nevěřit všemu a vždy si nechávat otevřena zadní vrátka. Ostatně, brzy se o letošním Call of Duty dozvíme. Společnost Activision většinou oznamuje nový díl na přelomu března a dubna. Letos má otěže v rukou studio Infinity Ward, které je tvůrcem Modern Warfare. Náznaky ovšem tvrdí, že k pokračování slavné podsérie nedojde. Jaký díl byste si na podzim letošního roku rádi zahráli?

First Call Of Duty: Modern Warfare 4 Promo Art Possibly Leaked from xboxone


[reklama]

Zdroje: reddit.com

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře