Vychází MotoGP 19. Závody lákají na historické výzvy a motorky s nulovou emisí

Na PC, PlayStation 4 a Xbox One dnes vychází MotoGP 19. V závodech motocyklů od studia Milestone se hráči mohou zúčastnit sezóny 2019 a závodit proti šampionům MotoGP anebo se mohou vžít do role mladého závodníka, šplhat po žebříčcích od Red Bull MotoGP Rookies Cup až na špičku své třídy.

Italské studio Milestone ve spolupráci s firmou Oroxis vyvinulo supervýkonnou umělou inteligenci založenou na neurálních sítích. Přezdívá se ji A.N.N.A. a zajišťuje prý rychlejší a přesnější soupeře s extrémně realistickým chováním. Úroveň obtížnosti si může každý nastavit podle svého, aby vyhovovala každému hráči.

[reklama]

Nový režim pro více hráčů nyní obsahuje důležitá vylepšení jak po stránce technické infrastruktury, tak po stránce herního zážitku. Díky novým dedikovaným serverům je nyní hratelnost nesmírně plynulá a uspokojivá. Hráči si mohou procházet seznam veřejných lobby a najít závod, který splňuje jejich požadavky, anebo si mohou díky soukromým lobby vytvořit vlastní, na míru šité Grand Prix a závodit pouze se svými kamarády.

[reklama]

Společnost Milestone také představila režim Race Director, který hráčům umožní spravovat každý aspekt závodu během online soutěží a přiřazovat postihy za nepřípustné chování hráčů, stejně jako ve skutečném závodě MotoGP. Díky módu TV Director mohou hráči také ovládat kamery a překrytí, aby zachytili ty nejnapínavější akce a zahrnuli je do živých streamů.

Režim Historical Challenges představuje skutečný skok do historie MotoGP, kde hráči budou mít přes 50 legendárních závodníků, 35 oficiálních 500cc motorek a kategorie MotoGP, to vše reprodukované do posledního detailu. Společně s 19 oficiálními tratěmi aktuální sezóny zde budou 3 speciální historické tratě: Laguna Seca 2013, Donington 2009 a Catalunya 2015, které všechny prosluly tím, že se na nich odehrály okamžiky zajímavé pro všechny fanoušky MotoGP.

V MotoGP 19 je mnoho nových nástrojů, díky kterým si můžete vytvořit jedinečného závodníka – vyberte si z té největší nabídky nejoblíbenějších doplňků a značek. Díky grafickým editorům si hráči mohou vytvořit vlastní přilby se svým designem stejně jako skuteční šampioni MotoGP a navrhovat závodní čísla a záplaty na spodní záda. Všechny předměty, které hráči vytvoří, mohou sdílet s komunitou, aby o nich mohl každý hlasovat nebo si je stáhnout!

Stejně jako ve skutečné sezóně MotoGP 2019 značí letošní rok debut nového turnaje FIM Enel MotoE World Cup, kde se utkají motorky s nulovou emisí na několika nejslavnějších okruzích MotoGP Championship. Díky svým charakteristickým zvláštnostem, jako je vysoký zátah motoru a váha, si hráči s motorkami MotoE užijí zcela nový styl jízdy.

Nintendo Switch verze MotoGP 19 vyjde 27. června.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře