Vychází The Sinking City, detektivní akční hra inspirovaná dílem H. P. Lovecrafta

Od dnešního dne je ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One v prodeji detektivní akční hra The Sinking City, která se odehrává ve 20. letech a je inspirovaná dílem mistra hororu H. P. Lovecrafta. Hráč se vžije do postavy soukromého detektiva Charlese Reeda, který přijíždí do Oakmontu v Massachusetts, aby zde vyšetřil příčinu nadpřirozené povodně. V této tíživé, chmurné atmosféře musí pak objevit původ toho, co se zmocnilo vlády nad městem a nad myslí jeho obyvatel. Během dobrodružství se hráč musí starat i o své duševní zdraví, jinak mu bude hrozit, že podlehne svým vidinám. Často bude stát před srdceryvnými rozhodnutími, které ovlivní osud města i všech, kdo v něm žijí.

Charles Reed se v Oakmontu vylodí už dnes, 27. června 2019. Verze pro PC a PS4 vyjdou v České republice a na Slovensku s českými titulky, verze pro Xbox One v původním anglickém znění. Hry na konzole budou v prodeji za DMOC 1794 Kč, na PC za DMOC 1534 Kč.

[reklama]

Podívejte se na premiérový trailer:


[reklama]

Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , , , ,

The Sinking City

The Sinking City je detektivní adventura zasazena do otevřeného světa inspirovaném universem H.P. Lovecrafta. Odehrává se ve 20. letech minulého století ve městě Oakmont, které je zasaženo nadpřirozenými silami. Stanete se soukromým detektivem a v temném městě odhalíte pravdu o tom, co se stalo a co poškodilo mysl místním obyvatelům. Nadpřirozené síly působí i na vás.

Datum vydání: 27.06.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře The Sinking City
[reklama]
[reklama]

Komentáře