Vývojáři chystají třetí bezplatné DLC pro Spintires MudRunner. V dubnu představení druhého dílu

Při čekání na druhý díl Spintires MudRunner se vrátíme do původní hry. Studio Saber Interactive chystá v pořadí třetí bezplatné DLC pro svůj simulátor. Velikost má odpovídat předchozím dvěma balíčkům, The Ridge a The Valley – pravděpodobně nová mapa nová vozidla a přidání nových nákladů, s nimiž se budete brodit bahnem, řekou, snažit se zdolat kopce a další nevyzpytatelný terén.

Nevíme, kdy tohle rozšíření vyjde. Pracuje na něm jen malá skupina vývojářů. Většina týmu se věnuje druhému dílu. Spintires MudRunner 2 bylo oznámeno v minulém roce a první informace a nejspíš i gameplay záběry uvidíme 10. a 11. dubna tohoto roku, slibuje vydavatel.

[reklama]

Spintires: MudRunner je rozšířená verze populárního simulátoru Spintires z roku 2014. V porovnání s originálem nabízí mimo jiné novou mapu a vozidla, vylepšenou grafiku a fyziku. Hra vyšla v říjnu 2017 současně pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4. V srpnu loňského roku debutovala na Nintendu Switch. Fanoušci si mohou pořídit placený balíček American Wilds, který přesouvá hru z Ruska do Ameriky.

, , , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře