Vývojáři úspěšných adventur vytvářejí lovecraftovský kyberpunkový thriller Transient

Svět amerického básníka a spisovatele Howarda Phillipse Lovecrafta láká herní vývojáře stále častěji. Na podzim minulého roku jsme si mohli zahrát survival horor Call of Cthulhu od studia Cyanide, koncem června se budeme moci vypravit do polozatopeného městečka Oakmont v titulu The Sinking City od studia Frogwares a v příštím roce se pokusí zaujmout Stormling Studios s titulem Transient.

Transient míchá universu Lovecrafta s kyberpunkem a v roce 2020 ho vydá společnost Iceberg Interactive na počítače, PlayStation 4 a Xbox One. Hráči se ponoří do obskurního dystopického světa ve vzdálené post-apokalyptické budoucnosti. To, co zbylo z lidské populace, žije v uzavřené citadele, která odolává drsným vnějším podmínkám. V posledním lidském útočišti žije i Randolph Carter, člen notoricky známé hackerské skupiny ODIN. Randolph jednoho dne náhodně narazí na děsivou pravdu, pravdu, jež by mohla narušit jeho zdravý rozum a zpochybnit jeho vlastní existenci.

[reklama]

Stormling Studios, kteří vytvořili adventuru Conarium a sérii Darkness Within, lákají na průzkum skutečných i uměle vytvořených světů, v nichž nás čekají strašidelné a atmosférické okamžiky doplněné o napínavý soundtrack.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře