Vyzkoušejte NHL 20 a zahrajte si před vydáním nový díl hokejové série ve veřejné betě

Od 26. do 31. července na Xboxu One a PlayStationu 4 si můžete vyzkoušet NHL 20 a zahrát si před vydáním nový díl hokejové série od EA Sports a na vlastní kůži zjistit, jaké novinky NHL 20 nabízí. Veřejná betaverze NHL 20 přináší režim World of CHEL a zcela nový mód Eliminator.

World of CHE je herní prostředí zastřešující nové i tradiční herní režimy, jsou vzájemně propojeny okolo EA SPORTS Hockey League (EASHL), a díky unifikovanému systému umožňuje celkový rozvoj vaší postavy. Ve World of CHEL nechybí ani venkovní kluziště, zasazená do nádherných krajinných scenérií, která se stanou kulisou pro souboje hráčů v betě.

[reklama]

Hraním betaverze World of CHEL si postupně odemknete části výstroje, inspirované tím, co nosí venku rekreační hráči na venkovních kluzištích, abyste si mohli „vystajlovat“ svou postavu do bojů proti konkurenci. Volnočasové oblečení umožní upravit si bruslaře i brankáře mnoha různými způsoby, a vy s tím můžete začít už v betě. Kromě mnoha různých funkcí a prvků World of CHEL si budete moct zahrát i on-line s kamarádem a vybrat si jeden z 31 celků NHL.

Novinkou v letošní betě je mód Eliminator. Eliminator, vycházející z jednoduchého principu „vítěz bere vše“, je novým způsobem soupeření v režimech NHL ONES a NHL THREES, jenž proti sobě postaví 81 hráčů, kteří se v turnajovém pavouku utkají o titul absolutního vítěze. Zahrát si můžete sólo v režimu ONES Eliminator, nebo utvořit tým s přáteli a vrhnout se na THREES Eliminator s cílem opanovat tři po sobě následující vyřazovací kola proti čím dál lepším soupeřům a stát se šampiony.

[reklama]

Zahrát si můžete také režim On-line Versus, jenž představuje další velkou inovaci v hratelnosti pod taktovkou technologie RPM v podobě charakteristických střel superhvězd. Vaše oblíbené hvězdy NHL letos mají vypadat a působit autenticky zásluhou typických střeleckých stylů rozpoznatelných ze skutečného světa. Kromě toho do hry přibude přes 45 nových kontextuálních animací střel, které se pozitivně odrazí na autentičnosti hráčů využívajících nové nástroje k tomu, aby dostali puk do sítě.

Technologie RPM také přináší do hry větší rychlost prostřednictvím přepracovaných animací přechodů při střelách, přihrávkách a vyzvedávání puku bez snížení hráčovy rychlosti. Výsledkem mají být rychlejší a plynulejší akce na obou stranách kluziště. V neposlední řadě je tu nová umělá inteligence brankářů. Ta zahrnuje kompletní analýzu útočné hrozby, díky níž brankáři lépe čtou hru a vyhodnotí úroveň hrozby každého útoku před aktivně kontrolovanými dorážkami a nasměrováním puků mimo nebezpečí. Hráči ale už stihli reportovat, že s umělou inteligencí brankářů to není tak žhavé, jak EA Sports prezentují.

NHL 20 vyjde 13. září 2019 na PlayStation 4 a Xbox One.

, , , ,

NHL 20

NHL 20 má představit další velkou unovaci v herním systému, o kterou se postará technologie RPM, v podobě charakteristických střel superhvězd. Vaše oblíbené hvězdy NHL nyní vypadají a působí opravdu autenticky zásluhou typických střeleckých stylů rozpoznatelných ze skutečného světa.

Datum vydání: 13.09.2019 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře NHL 20
[reklama]
[reklama]

Komentáře