Vyzkoušejte si na počítači demo akční filmové adventury Beyond: Two Souls s českou lokalizací

Před čtyřmi dny na počítače úspěšně vyšlo interaktivní drama Heavy Rain. Francouzské studio Quantic Dream plní svůj slib fanouškům a na Epic Games Store umístilo bezplatnou demoverzi druhého velkého hitu – Beyond: Two Souls. Tuhle akční filmovou adventuru s příběhem mladé Jodie Holmes si můžete vyzkoušet na svém počítači. Plná verze vyjde 22. července.

Beyond: Two Souls nabízí hráčům v nastavení možnost zapnout české titulky stejně jako PlayStation 4 verze. Na počítači se hra chlubí podporou rozlišení 4K a 60 snímky za sekundu.

[reklama]

Beyond: Two Souls je psychologický thriller s hvězdným obsazením hollywoodské hvězdy Ellen Page a herce Willema Dafoe. Hra vypráví příběh osmiletí Jodie Holmes, která žije s náhradními rodiči na vojenské základně. Jodie se totiž od raného dětství chová jinak než normální děti. Má totiž (pro ostatní) neviditelného imaginárního kamaráda jménem Aiden, který může hýbat předměty, vstupovat do mysli, či vyvolávat telepatii. Není tedy divu, že okolí včetně rodiny ji považuje za prokletou čarodějnici. Po jednom z incidentů, kdy Aiden málem zabil cizí dítě, se náhradní rodiče psychicky zhroutili a Jodie si do péče bere vědec Nathan Dawkins z DPA (Department of Paranormal Activity – Ústav pro zkoumání paranormálních jevů). Časem se malá Jodie učí s Aidnem pracovat a kontrolovat ho.

Když se Nathan jedné noci dozví, že jeho manželka a dcera byly zabity při autonehodě, Jodie ve snaze potěšit ho zjistí, že může prostřednictvím sebe a Aidna zajistit krátký kontakt se zesnulými. Jodie se tak dostává do výzkumného programu, ve kterém DPA zjišťuje její, resp. Aidnovy schopnosti a po čase se dostává i na svoji první misi pro CIA. Nathan se totiž dozvídá, že portál, přes který se CIA snaží spojit se Světem Mrtvých, tzv. Infraworld, je neovladatelný a v okolí portálu se dějí neskutečné věci, které jsou příčinou úmrtí desítek zaměstnanců. Jodie se podaří kondenzátor pohánějící portál, ve hře nazývaný Rift, zničit. Poté, co se dostane z budovy, varuje Nathana, aby zabránil výstavbě dalších podobných portálů a nenechal zemřít další lidi.

Minimální systémové požadavky Beyond: Two Souls

  • Operační systém: 64-bitová verze Windows 7 nebo novější Windows
  • Procesor: Intel Core i5-4430 3,0 GHz nebo jeho ekvivalent
  • Paměť RAM: 4 GB
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB nebo AMD Radeon HD 7870 2 GB
  • Verze DirectX: DirectX 11

Doporučené systémové požadavky Beyond: Two Soul

  • Operační systém: 64-bitová verze Windows 7 nebo novější Windows
  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3,5 GHz nebo jeho ekvivalent
  • Paměť RAM: 8 GB
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 970 4 GB nebo AMD Radeon R9 390 4 GB
  • Verze DirectX: DirectX 11


Zdroj: tisková zpráva, wikipedia

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře