Vyzkoušejte si po dobu pěti dnů zdarma Rocket League na PC a Xboxu One

Dnes, 10. července, v sedm hodin odpoledne pro počítače a Xbox One začíná speciální akce. V rámci ní si můžete vyzkoušet úspěšnou hru Rocket League v plné verzi, včetně všech herních režimů, funkcí a aktualizaci. PC verzi naleznete na Steamu, zatímco u Xboxu One potřebujete mít aktivní předplatné Xbox Live Gold. Navíc v Rockter League začal Radical Summer.

Studio Psyonix, které vytvořilo Rocket League, koupila v květnu letošního roku společnost Epic Games. Samotná hra debutovala v červenci 2015 na PC a PlayStationu 4 (v rámci PS Plus). V únoru 2016 dorazil na Xbox One a v listopadu 2017 se dostal na Nintendo Switch. Jen na Steamu hru měsíčně hraje více než 30 tisíc hráčů. Loni v létě se Psyonix chlubil, že dosáhl na 50 milionů hráčů, kteří si zahráli Rocket League.

[reklama]

Rocket League je rychlá, jednoduchá a zábavná varianta fotbalu, kde neovládáte hráče, nýbrž vozidla. Cíl je ovšem stále stejný, dostat míč do soupeřovy branky. Budete vybaveni obrněnými vozidly a v propracovaných arénách budete narážet do obřích míčů a sázet úžasné góly, nebo jim naopak zabránit.

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře