Vzniká druhý menší příběh ze série Total War

Total War Saga nedosahuje měřítek klasických dílů Total War, přesto šlo o zajímavý experiment, který nebyl tak úspěšný, ale měl něco do sebe. Britská firma Creative Assembly se nevzdává formátu – začal vývoj další takové hry.

Na oficiálním bloku nás studio Creative Assembly informuje o vývoji dalšího Saga titulu. Pracuje na něm tým v hlavním městě Bulharka. Vývoj prošel prvním kolem interním milníkem a tvůrci budou připraveni nám o něm více říct v následujících 12 měsících. Zatím nevíme, z jakého období titul bude, ani v jakém místě se bude odehrávat.

[reklama]

Další tým Creative Assembly se soustředí na dokončení velkého Total War: Three Kingdoms, jenž po odkladu dorazí 23. května 2019 (s českými titulky). Mezitím je v přípravě balíček Lord pro Warhammer II.

Popis hry: Total War Saga: Thrones of Britannia – „Thrones of Britannia je samostatná hra Total War, která vás vyzve k přepsání kritického momentu dějin, který bude definovat budoucnost moderní Británie. S deseti hratelnými frakcemi budete muset stavět a bránit své království ke slávě Anglosasů, galských klanů, velšských kmenů nebo vikingských osadníků. Tvořte spojenectví, spravujte rozkvétající osady, budujte armády a vydávejte se na dobyvačná tažení napříč dosud nejdetailnější mapou Total War.“

[reklama]

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře