Vzniká televizní seriál podle herní série Twisted Metal. Uncharted film v pokročilé fázi

Známe první plány Sony ve světě filmů a televizních seriálů. Je to pár dnů, co japonská společnost oznámila založení studio PlayStation Productions, které bude zodpovědné za filmové a seriálové adaptace známých exkluzivit konzolí PlayStation. Dnes už víme, že prvním projektem je televizní seriál podle herní série Twisted Metal. Navíc dlouho slibovaná filmová adaptace Uncharted je v pokročilé fázi příprav.

Generální ředitel Sony Pictures Tony Vinciquerra na schůzce s investory připomenul, že hra Twister Metal poprvé vyšla v roce 1995 a poslední díl v roce 2012 (restart série na PS3). Právě v té době byl film podle hry oznámen, ale do dnešního dne nevyšel. To Uncharted film je nám slibován také řadu let. Při jeho přípravě se v křesle režiséra vystřídaly různé osobností. Naposledy odstoupil Shawn Levy, kterého nahradil Dan Trachtenberg (režisér mysteriózního filmu Ulice Cloverfield 10). Hlavní hvězdou Uncharted je Tom Holland, mladý hollywoodský herec známý pro svou roli Spider-Mana, respektive Petera Parkera.

[reklama]

Očekává se, že PlayStation Productions připraví další filmy a TV seriály podle známých značek PlayStationu. Zrovna Twisted Metal jsem mezi prvními projekty nečekal, když Sony má ikonky jako Jaka a Daxtera, Ratcheta a Clanka, Crashe Bandicoota nebo Krata z God of War. Zapomenout nemohu ani na thriller The Last of Us s Joelem a sympatickou Ellie. Přesto je Twisted Metal seriál dobrou příležitostí, jak tuhle značku připomenout a třeba na PlayStation 5 vydat novou hru.


[reklama]

Zdroj: gamingbolt.com

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře