War Thunder nabízí nově 25 japonských lodí a nové francouzské tanky

Společnost Gaijin Entertainment dnes vydala obsahovou aktualizaci “Imperial Navy” pro svou free-to-play válečnou hru War Thunder. V ní se představí 25 různých lodí japonského námořnictva od rychlého torpédového člunu T1 až po mocný těžký křižník Furutaka, dále pak další dvě plavidla pro zbylé národy, 10 tanků, 13 letadel a jeden nový vrtulník.

Těžký křižník Furutaka, tedy první těžký křižník ve War Thunderu, byl zkonstruován ve 20. letech minulého století. Ve hře najdete jeho pozdější verzi po modernizaci z roku 1937. Přesně tato varianta Furutaky se zúčastnila bitvy o ostrov Savo, ve které se japonskému námořnictvu podařilo ukořistit jedno z jeho největších vítězství. Mezi další zajímavá japonská plavidla patří lovec ponorek Karo-Tei Typ 2, který ke konci 2. sv. války lovil americké ponorky poblíž Okinawy a Filipín.

[reklama]

Dalším nováčkem do War Thunderu ze země vycházejícího slunce je AH-1S, první vrtulník japonských obranných sil ve hře. Stejně jako v reálu, i ve hře má tato helikoptéra kamufláž inspirovanou anime a zobrazující postavu “Wakana Kisarazu”, jednu ze čtyř fiktivních roztomilých dívek, které se v roce 2012 staly symbolem Camp Kisarazu patřící pod JSDF. Bitevní vrtulníky ozdobené těmito postavami vyvolaly velké pozdvižení v médiích i mezi fanoušky vojenské techniky. Tyto postavy se dostaly i do japonské hry s názvem “Rick G Earth” a inspirovaly i sérii plastikových modelů. Nyní si díky spolupráci společností Gaijin Entertainment a Zoo Corporation můžou všichni hráči War Thunderu použít oficiální kamufláž Wakana Kisarazu včetně speciálního modelu pilotky vytvořené podle jedné z těchto postav.

V aktualizaci je toho dost i pro ostatní národy ve hře. Minulá obsahová aktualizace přinesla první SAM (země-vzduch) systém – sovětskou 2S6 Tunguska. Nyní dostaly podobná vozidla i ostatní národy, například americký Bradley ADATS, schopný útočit na vzdušné i pozemní cíle pomocí autokanónu a osmi řízených střel. Dalším příkladem je britský Stormer HVM, který je vyzbrojen šestnácti řízenými střelami, které se mohou rozdělit na tři kusy naváděné wolframové submunice s explozivní složkou.

Fanoušci moderních obrněných vozidel dostanou do rukou francouzský Leclerc S1, tedy první verzi francouzského bitevního tanku, který je dodnes zařazen ve výzbroji Francie a Spojených Arabských Emirátů. Leclerc S1 je rychlý a dobře chráněný a nabízí tak velmi dobrou alternativu tankům jako je M1A1 Abrams a sovětský T-80U. Za zmínku dále stojí japonský Typ 16 MCV, kolový stíhač tanků japonských obranných sil, který byl oficiálně zařazen do služby teprve loni; piloti určitě přivítají britskou proudovou stíhačku Hunter F.6 s experimentálními naváděnými střelami SRAAM, které jsou šité na míru agresivním pilotům. Fandové letectví budou moci usednout za knipl unikátního Messerschmittu Me 264, prototypu německého strategického bombardéru vyvinutého v rámci programu “Amerikabomberprogramm”, který měl za cíl vyvinout výzbroj schopnou dopravit pumy na cíle na východním pobřeží USA.

War Thunder je bezplatná MMO válečná hra na Windows, Linux, Mac, PlayStation 4 a Xbox One. War Thunder nabízí více než 1000 vysoce detailních letadel, bojových vozidel a válečných plavidel vytvořených podle historických dokumentů a dostupných zdrojů, se kterými se můžete účastnit realistických kompetitivních bitev na více než 80 mapách, reprezentujících reálné bitevní scénáře. Hráči si mohou vychutnat vynikající grafiku, autentické zvukové efekty, realistické počasí a modely poškození – to vše přetváří hru v prakticky živoucí simulaci, která běží bez problémů na mnoha platformách. War Thunder nabízí intenzivní PvP zážitek ve velkých bitvách na různá nastavení obtížnosti a komplexnosti pro hráče všech typů; PvE obsah je ve hře zastoupen historickými kampaněmi a sólo misemi. Společnost Gaijin Entertainment nabízí hráčům pravidelné aktualizace, obsahující nové stroje, mapy, mise a národy.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře