War Thunder se připravuje na moderní konflikt

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila brzký příchod velké aktualizace obsahu s číslem 1.87 pro svou vojenskou bojovou hru War Thunder. Její vydání má posune technologii bojových vozidel ve hře ještě o kus dál a dovolí tak hráčům utkat se ve strojích z konce 20. století, z nichž některé byly zařazeny do výzbroje dlouho po konci studené války. Kromě nové úrovně bojových vozidel zažije svůj debut i mnoho nových letounů a plavidel.

Nová, sedmá, úroveň bojových vozidel obsahuje tanky a bojová vozidla vytvořená v období od konce 80. let do konce 90. let. Některé nové stroje, jejich vlastnosti a unikátní bojové schopnosti budou představeny postupně v devblozích, z nichž první byl nedávno vydán.

[reklama]

V něm si hráči budou moci přečíst o jedné z ikon moderních tankových soubojů, britském hlavním bitevním tanku Challenger 2. Tato konkrétní verze je zatím tou nejmodernější ve službách Britské armády. V aktualizaci 1.87 budou moci hráči War Thunderu velet Challengeru 2 na bojištích po celém světě. Ten vznikl jako náhrada Challengeru 1 a je ve výzbroji Britské armády od konce 90. let a sloužil jak v mírových misích, tak i v Iráku.

[reklama]

Stejně jako jeho předchůdce, i Challenger 2 disponuje skvělou kombinací mobility a palebné síly. S pancéřováním typu Chobham se jedná o jedno z nejodolnějších vozidel ve hře, smrtící zejména ve frontálních soubojích. Jedná se o silného nepřítele, schopného se postavit těm nejsilnějším vozidlům ostatních zemí ve War Thunderu.“

War Thunder je F2P MMO válečná hra na Windows, Linux, Mac, PlayStation 4 a Xbox One. War Thunder nabízí více než 1000 vysoce detailních letadel, bojových vozidel a válečných plavidel vytvořených podle historických dokumentů a dostupných zdrojů, se kterými se můžete účastnit realistických kompetitivních bitev na více než 80 mapách, reprezentujících reálné bitevní scénáře. Hráči si mohou vychutnat vynikající grafiku, autentické zvukové efekty, realistické počasí a modely poškození – to vše přetváří hru v prakticky živoucí simulaci, která běží bez problémů na mnoha platformách. War Thunder nabízí intenzivní PvP zážitek ve velkých bitvách na různá nastavení obtížnosti a komplexnosti pro hráče všech typů; PvE obsah je ve hře zastoupen historickými kampaněmi a sólo misemi. Společnost Gaijin Entertainment nabízí hráčům pravidelné aktualizace, obsahující nové stroje, mapy, mise a národy.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře