Warcraft 3 ožívá v oficiální předělávce. Podívejte se na vylepšené a detailní modely ikonických jednotek

Když se zeptáte fanoušků strategií v reálném čase na jejich nejoblíbenější hry, mnoho z nich odpoví Warcraft 3 z roku 2002. Bitvy lidí, orků, nočních elfů a nemrtvých si zkrátka získaly srdce mnohých z nich. Není tak divu, že společnost Blizzard s oznámením vylepšené verze Warcraftu 3 na BlizzConu 2018 způsobila poprask u komunity a s ním i velká očekávání.

Warcraft 3: Reforged má být věrnou předělávkou původního Warcraftu 3, což má dokazovat podpora obou verzí v multiplayeru. Hráči s původní verzi budou moci hrát proti hráčům využívající novou verzi této real-time strategie. Reforged bude podporovat rovněž komunitní modifikace a mapy, které byly vytvořeny pro originální Warcraft 3. Jinak se ale změní veškerá grafika hry a s ní spojené animace a uživatelské rozhraní. Warcraft 3: Reforged bude podporovat rozlišení 4K a pochlubí se detailnějšími modely ikonických jednotek. Právě na ty se můžete podívat v galerii. Ruku v ruce s vylepšenými modely jednotek má jít veškerá grafika na mapě, včetně textur a nových filmových předělů.

[reklama]

Na BlizzConu 2018 nám bylo slibováno, že Warcraft 3: Reforged vyjde v roce 2019 na PC. Reálně ale hrozí odklad na příští rok. Začátkem toho letošního totiž měl proběhnout test beta verze, ale ani dnes o něm nevíme žádné detaily, natož datum startu.

Trailer z BlizzConu 2018.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře