Washington na dlani: V české hře American Truck Simulator nebude chybět hora St. Helens nebo největší továrna na letadla

Hry mohou posloužit jako levný způsob, jak se podívat do vzdálených míst světa. Vývojáři her to moc dobře vědí a dávají si na vytváření herních světů podle reálných míst více a více záležet. Příkladem je pražské studio SCS Software se svým kamionovým simulátorem American Truck Simulator. Autoři v našem hlavním městě v současné době pracují na rozšíření mapy o stát Washington.

Obrázky pod textem dokládají jejich snahu využít skutečný svět a nabídnout ho ve hře. Pochopitelně nebude úplně stejný, ale spoustu míst místní poznají a ostatní se mohou pokochat krásou amerického státu. Například hora St. Helens. Tohle místo bylo vytvořeno pomocí satelitních snímků a pozemních skenů, aby se řidiči kamionů ve hře mohli na místo podívat a vidět, jak příroda postupně regeneruje po největší sopečné erupci USA, která na St. Helens vypukla v roce 1980. Šlo o zničující katastrofu s velkými důsledky: zničeno bylo více než 150 čtverečních mil lesů, domů, železnic a silnic.

[reklama]

Druhým příkladem jsou různé mosty. Značná část východu Washingtonu je obklopena řekami. V lokalitě se jich nachází přibližně 7300 a SCS Software do American Truck Simulatoru zahrnuli více než 20 z těchto unikátních a dominantních mostů, například známý most nacházející se ve městě Everett, postaven byl v roce 1954.

Třetím a čtvrtým příkladem jsou továrny. Tou první je největší továrna na letadla ve Spojených státech amerických. Opět musíme do Everettu, kde se vyrábějí a montují Boeingy v největší budově na světě. Tou druhou je výroba nákladních vozidel značky Kenworth ve městě Renton. I do těchto společností budete jezdit se svým trackem, abyste dovedli potřebné součástky/vybavení nebo naopak odvezli již zmíněné kamiony.

American Truck Simulator přivítá Washington v letošním roce formou placené expanze, která bude stát standardně 11,99 euro. Očekáváme, že rozšíření vyjde v nadcházejících měsících. Pro hraní je nutné vlastnit PC hru American Truck Simulator.

Mosty

Továrna na letadla

Továrna na kamiony Kenworth


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře