Watch Dogs 3 v Londýně?

Ubisof pro letošní rok chystá hned několik her a jednou z nich by mělo být i další pokračování série Watch Dogs. Tato hackerská akce má k dnešnímu dni zatím dva díly a jelikož se údajně na letošní rok nepočítá s novým Assasinem, tak právě Watch Dogs 3 jsou letošním hlavním tahákem.

Konec předchozího dílu nám napověděl, že pokračování by se mohlo odehrávat v Londýně, tuto domněnku potvrdilo i několik úniků v minulosti. Další nápověda by nám taky mohla být užitečná. V novém připravovaném díle by se mělo hlavně bojovat na blízko ručně, na rozdíl od předešlého dílu, kde se hojně střílelo. V Anglii se totiž volně zbraně nosit nesmějí a nejsou tak jednoduše k dostání jako v USA. S chybějícím Assasinem je veliká pravděpodobnost, že se letos dočkáme právě nových Watch Dogs. Ubisoft si určitě velké ohlášení schovává na výstavu E3, která se bude konat letos v červnu. Jisté je jedno, ohlášeno bude určitě několik velkých pecek. Takže se máme na co těšit, a navíc červen už není zas až tak daleko.


[reklama]

Zdroj: destructoid.com

, , , , , ,

Watch Dogs: Legion

Třetí díl Watch Dogs hráče zavede do Londýna v blízké budoucnosti po Brexitu. Hra se pochlubí ambiciózním systémem, který vás dovolí hrát za všechny NPC postavy ve hře. Můžete hrát za drzého mladíka i akční babičku hackerku.

Datum vydání: 06.03.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Watch Dogs: Legion
[reklama]
[reklama]

Komentáře