Wolfenstein: Youngblood těží ze spolupráce s tvůrci Dishonored

Hlavní producent hry Wolfenstein: Youngblood potvrdil, že v připravované střílečce bude několik konců, ke kterým se hráč bude muset dostat pokaždé jinou cestou. Podle Jerka Gustafssona jim spolupráce s tvůrci Dishonored a Prey z Arkane Studios dala příležitost prozkoumat možnosti otevřených konců, což je něco úplně jiného, co jsme mohli v populární sérii Wolfenstein doposud vidět.

„Myslím si, že hráči uvidí spoustu podobností s Dishonored v rozvržení jednotlivých úrovní. Z toho důvodu to může být trochu obtížné, ale pro dobro hry, obzvlášť, když dojde na souboje, scénář anebo vedlejší mise a v odlišném přístupu k nim,“ uvedl producent v rozhovoru s Official PlayStation Magazine.

[reklama]

„Myslíme si, že máme silný příběh, ale je to celkově odlišně od toho, co jsme dělali v minulosti. Je to trochu méně co se týče obsahu, kampaň je kratší ale celkový čas strávený ve hře bude delší. Přidáme další vedlejší mise a nové výzvy, jakmile hráč dokončí kampaň. Celkově bude mnohem více věcí k plnění než v předchozích dílech.“

Wolfenstein: Youngblood je kooperativní střílečka zasazená v roce 1980 v Paříži. Zhostíme se role jedné z dcer známého BJ Blazkkowice – Jess nebo Soph. Za tu druhou bude hrát váš kamarád, případně umělá inteligence. Hra vychází 26. července 2019 na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

, , , , ,

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood je singleplayerová a kooperační dobrodružná střílečka z pohledu první osoby. Vžijte se do role jednoho z dvojčat BJ Blazkowicze a vydejte se na smrtelně nebezpečnou misi, ve které se v Paříži 80. let 20. století pokusíte najít svého ztraceného otce. Chopte se nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel.

Datum vydání: 26.07.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Wolfenstein: Youngblood
[reklama]
[reklama]

Komentáře