WRC 8 ladí hratelnost ve spolupráci s komunitou a nejlepšími e-sportovními hráči WRC

Společnosti Bigben a Kylotonn v rámci „komunitních dnů“ poprvé představily WRC 8 (ve verzi alfa) nejlepším e-sportovním hráčům WRC 7, aby společně doladili hratelnost a zdokonalení pocitu z jízdy. K dispozici byly všechny nové funkce, včetně fyziky, grafiky, počasí, designu úrovní a herních režimů. Jenom tak mohli vývojáři získat od hráčů cennou zpětnou vazbu. Dvoudenní úsilí si kladlo za cíl zdokonalit fyziku podle očekávání komunity a také podle komentářů, které vývojářům sdělili profesionální závodníci.

„První dojmy jsou skutečně hodně dobré. Je rozhodně poznat, že hra od WRC 7 udělala krok vpřed a že studio Kylotonn svůj výtvor posunulo na novou úroveň,“ řekl Jonathan „Jonno“ Holmes, e-sportovní finalista WRC z roku 2017. V prvním videu se můžete podívat na názory virtuálních závodníků z celé Evropy, druhé video ukazuje, jak si WRC leader WED Subee203 poradil s jednou z etap ADAC Německo.

[reklama]

„Díky oficiální licenci na mistrovství světa 2019 a zkušenostem z e-sportů se WRC vrací s hratelností zaměřenou na simulaci, dynamickým systémem počasí a zcela přepracovaným režimem kariéry. WRC 8 nabízí více obsahu než kdy dřív, a to díky 102 speciálním etapám rozloženým mezi 14 zemí šampionátu a výběru historických aut, která se zapsala do historie WRC,“ uvádí tisková zpráva.

WRC 8 vyjde v září 2019 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře