Xbox láká na oznámení nových technologií

Nemůžeme se dočkat až vám ukážeme na čem pracují všechny týmy v Microsoft Studios. Zaměřujeme se na implementaci nových technologií společnosti Microsoft, poskytnutí obsahu pro nové platformy a služby jako je Xbox Game Pass, stejně jako na vytvoření exkluzivních her, prozradil Microsoft v blogovém příspěvku.

Americká společnost v loňském roce investovala do své budoucnosti, koupila šest studií a založila jedno zcela nové. Na E3 2018 oznámila koupi Playground Games (Forza Horizon), Compulsion Games (We Happy Few), Ninja Theory (Hellblade) a Undead Labs (State of Decay). Na X018 akci v Mexico City pokračovala a představila akvizici Obsidian Entertainment (Fallout: New Vegas) a inXile Entertainment (Wasteland 3).

[reklama]

V letošním roce se fanoušci Xboxu mohou těšit na Crackdown 3, Ori and the Will of the Wisps, Gears 5 a Minecraft: Dungeons, stejně jako na rozšiřování her dostupných ve službě Xbox Game Pass.

Bude letos oznámen nový Xbox? Spekulace zmiňují upravenou verzi Xboxu One S, která bude bez mechaniky. Nová generace Xboxu má prý přijít na trh již v roce 2020.

[reklama]

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře